• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çakıl Veteriner Kliniği

Adres :

Gazi Mahallesi 42. Sokak No: 11 Mersin » Silifke

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uzman Veteriner Hekim Ezgi Uçar

E-Posta Adresi :

nsb_kpln@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 611 08 06

Whatsapp 2:

0 (541) 473 29 05

İnsanların sahip olduğu kaliteli yaşamı küçük dostlarımıza armağan ediyoruz. Hastaneler, insanların ihtiyaç duyduğu sağlık hizmeti için var olurken bizler de değerli dostlarımızın sağlıklı bir yaşam sürmesi için hizmet veriyoruz. Veteriner kliniğinin hayvanlar için ne kadar önemli olduğunu çok önceleri fark etmiştik. Bu farkındalık doğrultusunda almamız gereken eğitimleri alarak onlar için kendi veteriner kliniğimizi açtık. Artık değerli dostlarımız için en iyi veteriner kliniği hizmetini veriyoruz.

Mersin evcil hayvan sektöründe vermiş olduğumuz hizmet doğrultusunda beslediğiniz hayvanların ve sokakta yaşayan hayvanların bakımını, sağlık kontrolünü yapıyoruz. Hayvanlar sağlık problemi yaşadığı zaman bunu dile getiremez fakat bir şekilde kendini ifade etmeye çalışır. Evde beslediğiniz hayvanınızda herhangi bir olumsuzluk görüyorsanız yapmanız gereken en doğru şey onu veterinere yani bize getirmeniz olacaktır. Sadece evde beslediğiniz hayvanlar değil aynı zamanda sokakta karşılaştığınız hayvanlar için de bizleri tercih edebilirsiniz.

Hayvanların veterinere ihtiyaç duyması için rahatsızlanması gerekmiyor. Yeni doğmuş bir hayvanın ya da gelişmekte olan bir hayvanın düzenli olarak veterinere gitmesi ve sağlık kontrolünden geçmesi gerekiyor. Çakıl Veteriner Kliniği olarak Silifke üzerinde bulunan kliniğimizde küçük dostlarımız için geniş kapsamlı sağlık hizmeti veriyoruz. Kliniğimize gelen dostumuzu bazı kontrollerden geçiriyor, gerekli testleri yapıyor ve sonuca göre hareket ediyoruz. Onlara sağlıklı ve güvenilir bir yaşam sunmak adına özenle ve dikkatle çalışıyoruz. Sizler de küçük dostunuz için bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR