• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çakıltaşı Çiçek ve Tasarım Atölyesi ( Çanakkale Gnomes Oyuncak Tasarımı )

Adres :

Esenler Mahallesi İmadettin Elmas Caddesi Güven Sitesi No: 15/3-b Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çimen Kılınç

E-Posta Adresi :

cimen1721@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 253 76 69

Çakıltaşı Çiçek ve Tasarım Atölyesi ( Çanakkale Gnomes Oyuncak Tasarımı ) ülkemizdeki en seçkin işletmelerin yer aldığı ve yeni ticaret imkanları yakalayabildiği birmilyonnokta.com platformunun en aktif üyelerinden biri olarak Çanakkale çiçek ve hediye olarak verilebilecek eşyalar alanında faaliyet göstermektedir. Amacı satış yapmaktan çok, sanata yatkınlığı olan bireylerin yeteneklerini ortaya çıkartmak olan atölye, kursiyerlerinin yarattığı sinerji ile yaratıcılığı arttırmayı da amaçlamaktadır. Atölyelere katılımlarda bir yaş sınırlaması olmaması, atölyedeki sinerjinin de artmasını sağlamaktadır.

Liselerin ve üniversitelerin güzel sanatlar bölümlerine hazırlanan öğrencilerinde büyük fayda gördüğü atölye, aynı zamanda bahçe süs olarak ülkemizde de büyük bir hızla yaygınlaşan gnomeların yapımı konusunda da kurslar vermekte. Resim, dekoratif boya, yapay çiçek tasarımı ve yapımı, ahşap boyama kursları da veren atölye, aynı zamanda burada üretilen ürünlerin de satışını yapmaktadır.

Kendi patentli gnome tasarımları olan Çakıltaşı Çiçek ve Tasarım Atölyesi ( Çanakkale Gnomes Oyuncak Tasarımı ) bu ürünlerini geniş çapla da üretmekte ve satışını yapmaktadır. Birçok farklı figür ve modelinde yapıldığı ve nasıl yapıldığının öğretildiği atölye, Çanakkale’nin merkezinde içinde sanatçı ruhu taşıyanların bu ruhu ortaya çıkarması için ruhsal ve fiziksel her türlü imkânı sağlayan bir mekân olarak dikkat çekiyor. Tecrübeli eğitmen sanatçıları ve sunduğu malzeme ve teknik imkanlarla yalnızca yeni bir hobi arayan ya da sanata gönül vermiş veya içindeki sanatçıyı arayan herkese kapılarını açık tutmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR