• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çakır Harita Mühendislik Bodrum

Adres :

Bitez Mah. 1131 Sok. No: 2/1 Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşe Çakır Saylak

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 723 29 38

Çakır Harita Mühendislik Bodrum isimli firmamız, birmilyonnokta.com üyesi olup, Muğla’da hizmet sektöründe çalışmalarına devam etmektedir. Mühendislik hizmetinin alanında uzman firmalardan alınması daha doğru bir tercihtir. Gerek doğru ölçüm, gerek sonuç odaklı hizmet için gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz. Biz, yıllardır bu sektöre kendini adamış bir firma olarak, siz değerli müşterilerimize kaliteli, güvenilir hizmetlerimizi uygun fiyatlar karşılığında sağlıyoruz.

Tapu kadastro danışmanlığı, kat mülkiyeti hizmeti, röperli kroki hazırlama, zemin tespit tutanağı hazırlama, parsel ölçüm hizmeti, zemin etüdü uygulaması ve aplikasyon krokisi hazırlama gibi hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktayız. Tüm bu hizmetlerimizi, %100 doğru sonuç veren teknolojik cihazlarımızla sağlamaktayız. Alanında profesyonel ve deneyim sahibi ekip arkadaşlarımız, sonuç odaklı ve zamanında iş bitirme politikası doğrultusunda çalışarak hizmet vermektedir. Bu nedenle mühendislik hizmeti almak için gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilir, üstün kaliteli hizmet deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

Muğla hizmet sektöründe çalışmalarını sürdüren, sektörde marka haline gelmiş firmamız için müşteri memnuniyeti büyük bir önem arz etmektedir. Sizlerin beklentilerini karşılamak, taleplerine cevap vermek, ihtiyaçlarınıza karşılık verebilmek için gece gündüz çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Misyonumuz bu sektörde akla gelen ilk firma olmak ve sizlere en güvenilir hizmeti sunmaktır. Sizler de mühendislik ihtiyacınız için güvenle uzman ekibimizi tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için, iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilir, randevu alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR