• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çakır Oto Hasar Onarım Merkezi

Adres :

Kavakpınar Mah Özge Sok No 1 Pendik İstanbul İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

İskender Çakır - Enes Çakır

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

isoassiskender3428@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 557 26 32

Whatsapp 2:

0 (538) 951 29 84

Whatsapp 3:

0 (541) 863 76 74

Araçlarınıza verdiğiniz değerin farkındayız. Gün içerisinde hayatınızı kolaylaştıran araçlarınızın başına bir aksilik gelsin istemezsiniz fakat çeşitli sebeplerden dolayı araçlarınız arızalanabilir. Bu arızalanma sonucunda aracınızın bakımı için güvenilir bir firma tercih etmeniz gerekmektedir. Peki, İstanbul oto servis ve tamirhane sektöründe güvenle tercih edeceğiniz firmalara nasıl ulaşabilirsiniz? Çakır Oto Hasar Onarım Merkezi olarak sektörde bulunan firmalar arasında bugüne kadar güvenle tercih edilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Çünkü biz, araçlarınız için gerekli çalışmaları profesyonellikle gerçekleştiriyoruz. Yılların bilgi ve birikimine sahip ekibimizle birlikte araçlarınız için en doğru çalışmaları firmamızda bulacağınızdan eminiz.

Aracınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını istiyorsanız öncelikle aracınızın düzenli olarak muayenesini yaptırmalısınız. Eğer düzenli olarak gittiğiniz bir firma yoksa veya firmanızdan memnun değilseniz ve yeni bir firma arıyorsanız ekibimizi tercih edebilirsiniz. Firma olarak son teknoloji cihazlar kullanıyoruz. Kullandığımız cihazlar ve uygulama yöntemlerimiz sayesinde aracınızın ihtiyacı olan tamir, bakım ve onarım çalışmalarını yapıyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti önemli. Biz, müşterilerimizin memnuniyetini sarsmamak adına çalışmalarımızda hataya yer vermeden ilerliyoruz.

Çalışkan, azimli, yeniliğe açık ekibimizle sektördeki yenilikleri yakından takip ediyor ve çalışmalarımızı kısa süre içinde tamamlıyoruz. Kısa sürede tamamlanan çalışmalarla hem firmamızın hem de müşterilerimizin zamanından tasarruf sağlamış oluyoruz. Güler yüzlü, samimi, saygılı, dürüst, işini özenle ve dikkatle yapan ekibimizle birlikte aracınız için en doğru çalışmaları gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR