• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çakır Vinç Platform

Adres :

Akça Burgaz Mah. 3013 Sk. No: 12 Esenyurt/istanbul İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dursun Çakır

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 152 29 68

İstanbul vinç ve forklift sektöründe hizmet sunan firmamız yılların bilgi birikimine tecrübesine sahiptir. Tecrübemiz doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin arkasında durmaya devam ediyoruz. Hizmetlerimizin kalitesinden taviz vermeden ilerleme sağlıyoruz. Başarımıza başarı katmak için hizmet kalitemizde yenilikler gerçekleştiriyoruz. İçerisinde yer aldığımız sektör yeniliklere açıktır. Firmamız da sektörün yeniliklerini yerine getirerek yenilikleri yakından takip edip işleme koymaktadır. Yenilikçi bakış açımız başarımızı daima olumlu yönde etkilemektedir. Ayrıca dünya genelinde gelişmekte olan teknolojiyi de işimizde kullanıyoruz teknoloji sayesinde kısa sürede en zor işleri başarı ile neticelendiriyoruz.

İş gücünden de büyük oranda fayda sağlayan teknolojiyi kullanırken rakiplerimizi geride bırakıyoruz. Hizmetlerimizin tamamında müşterilerimizi merkezde bulunduruyoruz. Müşteri merkezli hizmetler firmamızın başarısına büyük ölçüde etki etmektedir. Müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için sektörün gerektirdiği bütün adımları istikrarlı bir şekilde atıyoruz. Kalitesini adım adım yansıtan firmamız kendine özgü kimliği ile sektör içerisinde takdir kazanmaktadır.

Vinç ve forklift kullanım alanı her geçen gün artmaktadır kullanım alanının artmasıyla ihtiyaçlar da üst düzeye ulaşmaktadır. Firmamız, bulunduğumuz şehir genelinde vinç ve forklift ihtiyacını karşılamak için yoğun şekilde çalışma düzenlemektedir. Çalışmalarımızın kalitesi, kusursuzluğu, güvenilirliği kadar fiyatları da dikkatlerin odağındadır. Müşterilerimizin karşısına daima uygun fiyatlı hizmetlerle ve kaliteli hizmetlerle çıkmaktan gurur duyuyoruz. Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve aklınıza takılan soruların yanıtına ulaşmak için firmamızın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR