• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çakıroğlu Kömürcülük

Adres :

Cumhuriyet Cad. No: 180 Balıkesir » Havran

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Çakır

E-Posta Adresi :

havran123@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 587 84 10

Whatsapp 2:

0 (532) 620 57 71

İnsan hayatının en önemli ve elzem ihtiyaçlarından biri ateştir. Ateş hem gıdaların pişirilmesi hem ısınmanın sağlanması ve buna benzer çok önemli özellikleri sağlamasıyla çok kıymetlidir. Isı kaynağı olarak ateş, farklı şekillerde elde edilmektedir. Bunlardan en çok tercih edilenleri arasında kömür ve odun gelmektedir. İnsanlar çok eski zamanlardan beri odunu ve ateşi, ısınmalarına, gıdaları pişirmelerine hatta aydınlanmalarına yardımcı olarak kullanmaktadır. İnsanlar için bu derece önemli olan bu konuda Çakıroğlu Kömürcülük, Balıkesir enerji sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

Firmamız, sahip olduğu deneyim ve tecrübeyle sizleri kaliteli hizmetle tanıştırmaktadır. Bu noktada sizlerin her türlü ihtiyacınıza cevap vermek adına en iyi ürünleri sizlere sunmaktadır. İthal ve yerli kömürün en iyi örneklerini sizlerle buluşturmaktadır. Portakal kömürü ve fındık kömürü gibi çeşitlerimiz sizleri beklemektedir. Enerji değeri yüksek ve son derece verimli kömür çeşitlerimizle sizlerleyiz. Bunların yanında firmamız, odun çeşitlerindeki kaliteyle de fark yaratmaktadır. Meşe odunu ve diğer odun çeşitlerimizle verimlilikte en yüksek seviyeleri gözetmekteyiz. Bunlarla birlikte pelet satışlarımız da mevcuttur. Satışlarımız toptan şeklinde gerçekleşebildiği gibi perakende satışlarımız da mevcuttur. Sizlere en kaliteli ve verimli ürünleri sunmak adına var gücümüzle çalışmaktayız.

Müessesemiz, müşteri memnuniyeti konusunda çok titiz davranmaktadır. Sizlerin memnuniyeti için çok çabalamaktadır. Ayrıca güvenilir ve dürüst iş ahlakımızla da sizlere hizmet vermekteyiz. Kaliteli, verimli ve dayanıklı ürünlerimizle sizleri beklemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR