• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çalışkan Çiftlik

Adres :

Çınarlı Mah. Taşköprü Yolu Sokak No: 91 Kocaeli » Derince

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhyittin Şamil Çalışkan - Kürşat Çalışkan

E-Posta Adresi :

samilcaliskan41@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 784 48 74

Whatsapp 2:

0 (538) 286 06 41

Kocaeli hayvancılık sektöründe faaliyet göstermek amacı ile sektöre adımını atan firmamız; adaklık, kurbanlık, besilik olmak üzere küçükbaş ve büyükbaş canlı hayvan alım satım hizmeti vermektedir. Firma olarak sektöre adım attığımız günden bu güne kadar kaliteli üretim gerçekleştirdik. Aynı zamanda güvenilir satış hizmetlerimiz ile istikrarlı bir şekilde büyüdük. Müşterilerimizin teveccühünü kazandık ve bölgemizde adımızdan övgü ile bahsedilen öncü bir firma olduk. Firma olarak amacımız ülkemizin hayvancılık sektöründeki açığını kapatmaya destek olmaktır.

Firma olarak Satıcı Çalışma İzin Belgesi olmak üzere ticari hayvan alım satımı konusunda faaliyet alanımızdaki her türlü sertifikaya sahibiz. Bununla birlikte büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarımızı nakliye araçlarımızın Yetki Belgesi ve Onay Belgeleri mevcuttur. Aynı zamanda hayvan nakil araçlarında refakat eden hayvan bakıcılarımız da gerekli eğitimden geçmiş deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Firma olarak geniş çiftlik kapasitemiz, sağlam alt yapımız ve güçlü çalışma kadromuz ile sağlıklı ve üstün genetik özelliklere sahip üretim yapmaktayız. Çiftliğimizde veteriner hekimlerimiz ve alanında uzman ve deneyimli personel ile çalışmaktayız. Dolayısıyla hayvan yetiştiriciliği konusunda attığımız her adımı planlı ve programlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Yapmış olduğumuz üretimleri en sağlıklı bir şekilde tüketici kitlemize sunmaktayız.

Firmamız hayvancılık sektöründe edindiğimiz yılların tecrübesine sahiptir. Bu tecrübemiz ile siz kıymetli müşterilerimize en uygun fiyatlar ve en makul ödeme koşulları sunuyoruz. Firma olarak hedefimiz her cins büyükbaş ve küçükbaş hayvanların tedarikini firmamız güvencesi altında sağlamaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR