• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çamlık Veteriner Kliniği

Adres :

Mehmetçik Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No: 140/a Pamukkale Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vet. Hek. Cemal Taçkın

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 360 28 07

Denizli ilinde hizmetlerini sunan Çamlık Veteriner Kliniği isimli firmamız, birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesi olup, evcil hayvan sektöründe hizmet vermektedir. Patili dostlarımızın sağlığını ve yaşam kalitesini önemsiyoruz. İşte bu yüzden patili dostlarımız için en kaliteli, en hijyenik hizmeti sağlıyor, yaşam standartlarının yükselmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.

Kliniğimiz 7 gün 24 saat hizmete açıktır. Evcil dostlarımızın periyodik aşı uygulamaları, kısırlaştırma uygulamaları, cerrahi müdahaleler ve pet kuaför gibi alanlarda, profesyonel ve deneyim sahibi ekip arkadaşlarımızla birlikte hizmet veriyoruz. Tüm bu hizmetleri sağlarken evcil dostumuzun konforunu ön planda tutuyoruz.

Kliniğimizin hijyenine ayrıca hassasiyet gösteriyor, düzenli aralıklarla temizliğini sağlıyoruz. Her hastamızdan sonra kullandığımız ekipmanların dezenfeksiyonunu sağlıyor, hijyen hususunu en üst seviyede tutarak, çapraz kontaminasyon riskini sıfıra indirgiyoruz.

Denizli evcil hayvan sektöründe hizmet veren firmamız için müşteri memnuniyeti ve evcil dostlarımızın sağlığı büyük önem arz etmektedir. Evcil dostlarımızın daimi adresi olmak için titizlikle çalışıyoruz. Alanımızdaki tüm güncel gelişmeleri takip ediyor, en yeni uygulamaları dostlarımız için sunuyoruz. Sevimli dostlarımızın hayat konforunu en üst seviyeye taşımak için özveri gösteriyoruz. Tecrübe sahibi ve alanında profesyonel veteriner hekim arkadaşlarımızla, hijyen önlemlerimizle, evcil dostlarımıza karşı tutumumuzla, ekonomik ücretlerimizle güvenle bizleri tercih edebilir, patili dostlarınızı bizlere emanet edebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizleri arayabilir, kolaylıkla randevu oluşturabilir, acil durumlarda ise direkt olarak gelebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR