• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çamsarı İnşaat

Adres :

Beykent Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vakıf Özdoğan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

akifozdogan272@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 958 71 46

Whatsapp 2:

0 (543) 781 27 00

Firmamız; Gaziantep inşaat sektöründe faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bugüne kadar pek çok başarılı projeye imza attık. Sektörde yıllardır edindiğimiz bilgi birikimimiz, deneyim ve tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize nitelikli yaşam alanları inşa ettik. Tamamladığımız tüm projeler ile bölgemize değer kattık. Verdiğimiz taahhütlerde projelendirme aşamasından anahtar teslim sürecine kadar her ayrıntıda yenilikçi yaklaşımlar sunduk. Özgün tasarımlarımız ile sektörde fark yarattık. Adımızdan övgü ile söz ettirdik. Faaliyet alanımızda öncü bir rol üstlenerek sektörün lider firmalarından biri olduk.

Doğaya, insana, çevreye ve topluma saygı firmamızın temel çalışma değerleridir. Bu değerlerimiz ekseninde Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği konusundaki tüm yasal mevzuat ve tüzüklere uygun bir şekilde hareket etmekteyiz. Profesyonel yönetim anlayışımız ile modern çağın teknolojik gelişmelerinden sonuna kadar yararlanmaktayız. Amacımız siz değerli müşterilerimiz için en ideal yaşam koşullarını sağlayabilmektir.

Firmamız; her biri alanında eğitimli ve deneyimli mimar, mühendis ve teknik ekip kadrosu ile modern dünyanın hızla değişen beklentilerine en hızlı çözümleri sunmaktadır. Dolayısıyla tüm projelerimizde mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son imkânları kullanarak hizmet vermekteyiz. Projelerimizde anahtar teslimine kadar en ideal koşulları en yüksek kalitede sağlamaya çalışıyoruz.

Firma olarak siz değerli müşterilerimize dünya standartlarında güvenli yaşam alanları oluşturmak öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz ekseninde yeni projeler ile ülkemize ve bölgemize değer katmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR