• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Can Lokma

Adres :

Uğur Mumcu Mahallesi 4133 Sokak 5/a Eserkent İzmir » Karabağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Türkan Toksoy

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 034 79 42

Kızınız ya da oğlunuz mu evleniyor, torunlarınızın sünnet düğünümü var, istediğiniz bir iş hayırla mı sonuçlandı, özel bir duanız vardı da o kabul mü oldu? Bu ve bunun gibi güzel anılarınızı taçlandırmak hem mutlu olup hem de mutlu etmek için Can lokma hizmetinizde. Tadına doyamayacağınız lezzetler burada. Lokma, tavuklu pilav, aşure, helva gibi el yapımı lezzetleri en güzel damak tatlarıyla siz misafirlerimize sunuyoruz.

İzmir Pasta ve Pastane sektörü kapsamında hizmet verdiğimiz lokmacılık, firmamızın kaliteli sunumlarıyla adından söz ettirmektedir. Bu durumlarda en ideal hizmeti sağlayan firmamızı tercih edeceksiniz. Lokmalarımızın hafif olma özelliği yerken damağınızda tadının kalacağı ikram ettiğiniz misafirlerinizin tekrar tercih edeceği bir tat olarak akıllarda yer edecektir. Günümüzde hayır sahiplerinin özellikle lokma hayrını tercih etmesi artık bir gelenek haline gelmiştir.

Artık günümüzde oldukça profesyonel olan bu sistem insanların yoğun ilgisiyle karşılanmaktadır. İstediğiniz zaman irtibat numaralarımızdan rezervasyon yapıp gün kararlaştırabilirsiniz. İzmir ilinde faaliyet gösteren firmamız siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Lokma dökerken kullandığımız ürünlerde en kaliteli malzemeleri kullandığımızı belirtmek isteriz. İşini bilen elemanlarımız size ve değerli misafirlerinize doyumsuz lokma zevkini tattırmak için en özel şekilde hijyen ve temizlik kurallarına dikkat ederek çalışmaktadır. Çünkü lokma yapımı bir emek ve hizmet dolayısı ile bir ekip işidir. Bu sektörde biz de varız diyerek sizleri bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR