• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Can Oto Kurtarma Yol Yardım

Adres :

- İzmir » Buca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Evliya Can Kocaş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 093 58 84

Can Oto Kurtarma Yol Yardım birmilyon.com üyesi olmakla gurur duymakta. İnsanların adeta kahramanı olan oto kurtarma sektöründe akla ilk gelen isim olan firmamız hızlı ve hesaplı çalışmaya, hizmet vermeye devam etmektedir.

Yolda tüm enerjinizle yolculuk yaparken aniden bir aksilik olabilir, aracınız arıza verebilir veya kaza yapabilirsiniz. Bu durumda yalnız olduğunuzu düşünmeyin ve hemen bizleri arayın. Hızlı hareket eden kadrosuyla firmamız yolda kalmış tüm vatandaşlarına hızlıca ulaşarak araç kurtarma ve çekme anlamında müşterilerimizin yanında yer almakta. Yolda herhangi bir problem yaşamam diyerek yola çıkmayınız dediğimiz gibi her an her şey yaşayabilirsiniz ve firmamıza ulaşabilmek için telefon adresimizi almayı unutmayınız.

Aracınıza zarar vermeden çekip merkeze getirme konusunda güvenebileceğiniz firmamız aynı zamanda sunduğu kaliteyi cebinize uygun bir şekilde yapmakta. Aracım arıza verdi, yolda kaldım, acaba hangi firma daha güvenilir, daha hızlı ve daha hesaplı demeyin. Hiç düşünmeden güvenle yanınızda olmasını isteyeceğiniz Ankara oto kurtarma olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Yol yardımı konusunda hiç çekinmeden yardım alabileceğiniz Gözde firmamız her an her yere ulaşım sağlamaktadır. Hemen arayın ve yarı yolda kalmak yerine yolunuza tüm hızıyla devam edin. Sizleri ve aracınızı güvenle merkeze ulaştırmak bizim temel görevimiz. Hızır gibi yetişmesiyle topluma nam salmış firmamız sizlere bir telefon kadar yakın. Hemen arayın ve yarı yolda kalmaktan kurtulun.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR