• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Can Oto Kurtarma

Adres :

2. Küçük Sanayi Sitesi 738. Sok. No : 7 Manisa » Salihli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ertan Akcan

E-Posta Adresi :

ertanakcan@windowslive.com

Whatsapp 1:

0 (535) 569 91 65

Manisa yol yardım sektöründe hizmet vermekte olan firmamız; bölgemizin en güvenilir oto kurtarma ve çekici hizmeti sunan firmalarından biridir. Firma olarak kaza, hasar, arıza gibi çeşitli sebeplerden dolayı yaşadığınız yolculuk sıkıntılarınızda mevcut lokasyonunuza en hızlı bir şekilde ulaşarak en güvenilir hizmeti sunuyoruz. Başınıza gelebilecek her türlü sıkıntılı durumda firmamızı 7/24 arayarak acil yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamızın siz değerli müşterilerimize sağladığı hizmetler yol yardım ve çekici hizmetleri olmak üzere iki kategoridedir. Yol yardım hizmetleri kapsamında akü değişimi, çilingir, yakıt yardımı, yedek parça, lastik değişimi, elektrik arıza, bakım ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Çekici ve kurtarıcı hizmetlerimiz kapsamında ise her model aracınız alanında deneyimli çalışma ekibimiz tarafından titizlik ile gerçekleştirilir. Alo yol yardım talebiniz firmamıza ulaştığı anda yardım ekibimiz yola çıkar. Mümkün olan en kısa sürede olay mahalline ulaşarak sizin ve sevdiklerinizin güven ve emniyetini sağlar. Firma olarak yol yardım ve kurtarma servisinde hizmet veren tüm şoför arkadaşlarımız işinin ehli kişilerden oluşmaktadır.

Firma olarak amacımız nerede ve ne zaman başınıza geleceğini bilemediğiniz araç arızası, kaza ve arıza gibi durumlarda sigorta kapsamında olan araçlarımız ile size en emniyetli hizmeti en profesyonel bir şekilde sunmaktır. Tüm araç filomuz karayolu taşıma sigortasına sahiptir. Dolayısıyla kalite standartlarımızı her geçen gün daha da arttırarak talepçilerimizin beklentilerini karşılamak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR