• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Can Su Saray Tavan

Adres :

Bucak Mah. 363. Sokak No: 44/a Altınordu Ordu Ordu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bülent Erdoğan-ahmet Kaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 193 53 75

Whatsapp 2:

0 (533) 193 53 75

Yapılarda farklı kısımlar farklı estetik çalışmaları ve dekoratif çalışmaları gerektirir. Örneğin, zemin veya duvar gibi kısımlar ayrı birer kaplama malzemesi ve dekorasyon ile süslenir. Ancak hem antik yapılarda hem de Osmanlı mimarisinde yapıların tavan kısmı çok önemli bir dekorasyon alanı oluşturmuştur. Bu kapsamda Can Su Saray Tavan işletmesi olarak Ordu Merkez ilçesinde bir iç dekorasyon hizmeti kapsamında size tavan dekorasyon hizmeti sağlıyoruz.

Can Su Saray Tavan işletmesi olarak sizlere sunduğumuz Ordu iç dekorasyon hizmetleri kapsamında temel olarak tavan dekorasyonu ve düzenlemesi gibi hizmetler sağlıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz işlemler arasında üç boyutlu tavan tasarımı, avize tasarımları, duvar kağıdı uygulamaları, tavan dekorasyonu, gergi tavan uygulaması ve asma tavan uygulaması gibi işlemler yer alıyor. Bu işlemlerin her biri için profesyonel bir ekiple en iyi malzemeleri bir araya getirerek, en yüksek uygulama kalitesini sağlıyoruz.

Firmamız tarafından gerçekleştirilen tavan uygulamaları sayesinde yapıda çok daha başka bir görünüm ve başka bir kalite elde edilmektedir. Bu sayede çok uzun yıllardır yaşam sürdüren bir yapıda dahi değişim kolayca elde edilebilir. Hem evlerde hem de işletmelerde bu dekorasyon hizmeti talep edilebilir.

Örneğin, hizmete girecek yeni bir avukatlık bürosunda güzel bir dekorasyon ile uyumlu olarak tavan dekorasyonu talep edilebilir. Bu noktada genel dekorasyon öğeleri ve diğer ayrıntılar gözden geçirilerek bir keşif çalışması sağlanır. Sonrasında bütçenize uygun ve nitelikli bir tavan uygulaması gerçekleştirilir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR