• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Can Su Tesisatı

Adres :

Saha Mah. Necip Mahmut Cad.no: 75/a Nizip Gaziantep Gaziantep » Nizip

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Cankesen

E-Posta Adresi :

mcankesenn@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 237 45 67

Whatsapp 2:

0 (542) 237 45 67

Gaziantep Can Su Tesisatı ile 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Artık su kaçakları, tıkanıklıklar ve akmalara son.

Evinizde tesisat sorununun ne zaman nasıl ortaya çıkacağını bilemezsiniz. Gecenin üçü sabahın beşi günün herhangi bir saatinde sorunla karşılaşabilirsiniz. Evinizi veya iş yerinizi güvenle teslim edeceğiniz bir tesisatçı bulamıyorsanız henüz bizimle çalışmamışsınız demektir. İşimizi sağlam ve temiz yapmak bizim için önemlidir. Çünkü biliriz ki müşteri ilişkileri tamamen güven üzerine kuruludur. Sizin güveninizi sarsmak bizim için büyük kayıptır. Bu yüzden işimizi her zaman sağlam yaparız ve müşterilerimizle bağımızı sarsacak hareketlerden kaçınırız.

Teknoloji geliştikçe ev ve iş yerlerinde kullanılan malzemeler de değişiyor ve gelişiyor. Eskiden olduğu gibi kırıp dökmek yerine, yeni çıkan araç gereçler işimizi daha da kolaylaştırıyor ve daha temiz işler çıkarmamızı sağlıyor. Bizler de çalışmalarımızda teknolojiden faydalanıyoruz. Kırıp dökme yapmadan, etrafa zarar vermeden, çalışılan ortamı kirletmeden makine ile su kaçağı tespiti yapıyoruz. Su sızıntısı varsa patlak boruyu buluyoruz. Gider açma, montaj ve tamir gibi işlerinizde hizmet veriyoruz. İşimizde iyi olduğumuzu bizimle çalışarak görün ve yolunuza çıkan tesisat engellerini bizimle aşın. Bu yolda bizlere güvenle ulaşabilirsiniz.

Artık her işin bir ustası var. Su tesisatında da usta biziz. İşinizi güvenle bırakabilirsiniz. Emanetiniz Can Su Tesisatı ile emeğimizdir. Kaliteli işler yapmak, kaliteli yaşamak demektir. Kaliteli işler için sizlerleyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR