• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Can Ticaret Efsane Tüpçü

Adres :

Kocahasanlı Mah. Rauf Denktaş Sokak No: 2bb Mersin » Erdemli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüsnü Uğuz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

oguzhusnu33@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 048 74 13

Whatsapp 2:

0 (551) 056 89 17

Firmamız; Mersin alışveriş sektöründe faaliyet göstermek amacı ile yola çıkmıştır. Faaliyet alanımız siz değerli müşterilerimizin gerek ev gerek iş yerlerine tüp ve su dağıtım hizmeti vermektir. Firma olarak yola çıktığımız günden bugüne kadar güvenilirlik, süreklilik, emniyet ve dürüstlük anlayışımızdan ödün vermeden siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Hızlı ve güvenilir dağıtım ağımız ile oldukça geniş bir lokasyonda hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda marka değeri yüksek bayilikleri bünyemize katarak müşterilerimize en sağlıklı ve en güvenilir ürünleri en uygun fiyatlar ile sunmaktayız.

Firma olarak bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz yatırım hamleleri ile gün be gün daha da büyüdük. Ticari alandaki rolümüzün ve sorumluluklarımız bilincinde olarak güvenlik ve emniyet konusundaki tüm önlemlere en azami düzeyde dikkat sarf ettik. Her geçen gün atılımlarımızı daha da genişleterek bölgemiz halkına değer sunduk. Bugün geldiğimiz noktada bayiliğini yaptığımız gerek su firmaları gerekse tüp firmaları ülkemizin önde gelen markalarıdır.

Firma olarak dağıtım ağında geniş bir araç filosuna sahibiz. Gerek su gerekse tüp siparişlerinizde talebiniz firmamıza ulaştığı anda dağıtım ağımızdaki en yakın araç yola çıkar. En kısa sürede özverili çalışma personelimiz sizi bekletmeden talebinizi adresinize kadar ulaştırır.

Firma olarak hedefimiz tüm faaliyetlerimizi güvenlikten ödün vermeden, ekonomik ve etkin bir şekilde sürdürmektir. Bunun için kazancımızı maddiyat ile özdeşleştirmeden ve kaliteli hizmet anlayışımızdan taviz vermeden sektördeki hizmetlerimizi devam ettirmekte kararlıyız. Firmamıza sosyal medya vasıtasıyla veya internet sitemizden kolayca ulaşabilir su ve tüp siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR