• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çanakkale Alo Taksi

Adres :

Merkez/çanakkale Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Aktaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mehmet.aktas1717@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 843 44 44

Whatsapp 2:

0 (542) 843 44 44

Whatsapp 3:

0 (545) 897 39 32

Şehir alanlarında ulaşım hizmetlerinin çok daha hızlı bir şekilde çözülebilmesi için taksi alternatif ulaşım yöntemlerinden birini oluşturmaktadır. Özellikle turistik özelliğe sahip kentlerde taksiyle ulaşım gerçekleştirmek, çok daha hızlı, nitelikli ve konforlu olmaktadır. Bu kapsamda Çanakkale ilinde aradığınız nitelikli ve konforlu taksilere ulaşabilmeniz ve hızlı çözüm elde etmeniz için Çanakkale Alo Taksi işletmesi olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Çanakkale'nin tam merkezinde şehrin kalbinin attığı yerde bulunan Çanakkale Alo Taksi işletmesi olarak Çanakkale taksi sektörü içerisindeki en çok tercih edilen ve en çok güvenilen işletme olarak hizmet veriyoruz. Taksi durağının bünyesinde her zaman güncel, yeni, güvenilir ve konforlu araçlar yer almaktadır. Bu sayede araçlarımız ile birlikte hem il içinde hem de çevre bölgelerde yolculuk gerçekleştirmeniz mümkündür.

Çanakkale'de otogar, havalimanı, turistik bölgeler, şehri içi veya yazlık sayfiye bölgeler gibi her noktaya ulaşmak için firmamızdan taksi hizmetleri talep edebilirsiniz. Acil sağlık durumlarında hastane taksi olarak firmamızı tercih edebilir ve 7/24 taksi hizmetleri ile istediğiniz ulaşımı elde edebilirsiniz.

Araç konforu, ulaşım güvenliği ve personel tecrübesi gibi her konuda ön plana çıkan işletmemiz, aynı zamanda da fiyat konusunda standart tarifeler ile birlikte size nitelikli bir ulaşım imkanı tanımaktadır. Firmamızdan alacağınız ulaşım hizmetleri ile birlikte Çanakkale'ye en yakın noktada bulunan Dardanos, Güzelyalı, Kepez, İntepe, Ayvalık, Ayvacık ve Assos gibi birçok noktaya konforlu ve rahat bir ulaşım elde edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR