• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çanakkale Buharlı Koltuk Yıkama

Adres :

- Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Gülle

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

canakkalebuharliyikama@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 355 08 66

Çanakkale Buharlı Koltuk Yıkama ülkemizde her alanda faaliyet gösteren işletmelerin bir araya geldiği birmilyonnokta.com platformunun üyelerinden biri olarak Çanakkale temizlik sektöründe müşterilerine hizmet vermektedir. Temizliğin toplumumuzda ne kadar önemli olduğu ve sağlığımızı içinde ne kadar büyük önem arz ettiğinin farkındalığı ile müşterilerine hizmet veren Çanakkale Buharlı Koltuk Yıkama, evde bulunan ama evdeki imkanlarla düzgün temizlenmesi mümkün olmayan koltuk, baza gibi eşyaların temizliğini gerçekleştirmektedir.

Koltuk ve baza gibi eşyalar, yumuşak dolgu malzemelerine sahip olduklarından, kirleri içlerine hapsederler ve normal süpürgelerle bu kirlerin çekilmesi mümkün değildir. Yüzeyden silerek yapılan temizlikler ise, yüzeyde bulunan kirlerin derinlere inmelerine yol açmaktadır. Bundan dolayı bu eşyaların temizlenmesi için geliştirilmiş özel makinelerin ve kimyasalların kullanılması gerekmektedir. Suyun yüksek sıcaklıklarla buharlaştırılması ile yumuşak doku içindeki kirlerin bir araya toplanmasından sonra, emiş gücü çok yüksek olan makinelerle gerçekleştirilen temizlik ile pislik, bakteri ve mikroplar tamamen temizlenerek gerçek hijyen sağlanabilmektedir.

Farklı kumaşların ısıya olan dayanımları ve reaksiyonları farklı olduğundan dolayı, özellikle deri koltuklarda daha dikkatli davranılması gereken bir konudur buharla koltuk yıkama. Dikkatin yanında tecrübenin de önemli yeri olan bir sektör olan temizlik sektöründe Çanakkale Buharlı Koltuk Yıkama müşterilerine en sağlıklı ve hijyenik ortamları sunmak adına en yüksek teknolojiye sahip ekipman ve donanımıyla hizmet vermektedir. Çanakkale merkezden bütün şehre hizmet veren işletme, hızı ve hizmet kalitesinin yanında uygun fiyatları ile de müşterilerinden beğeni almaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler