• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çanakkale Venüs Spa ve Masaj Salonu

Adres :

Barbaros Mahallesi Selahi Aksoy Caddesi No: 31 Dükkan No: 1 Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Doruk Pamirtaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

dorukpamirtas@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 503 16 17

Kuruluşumuz itibariyle ün kazanan ve müşteri memnuniyeti alanında önde gelen salonumuz, pandemi sürecinin her kuralına harfiyen uyan işletme çalışanlarımız sayesinde güven inşa etmektedir. Birçok hizmetin kalite ile sizlere sunulması bizim için hassas bir konudur. Hem kadın hem erkek müşterilerimiz için hizmete açık olan salonumuzda aradığınız rahatlık ve güveni bulacaksınız. Müşterilerimiz içeri ateş ölçümü yapılarak alınmaktadır. Temizlik konusunda çok dikkatli olan işletmemizde galoş kullanımız zorunlu olup, sedyelerimizde tek kullanımlık örtüler kullanılır, her kullanımdan sonra hiçbir yere temas etmeden atılır.

Siz değerli müşterilerimiz rahatlığı bizde bulacaksınız. Ferah Türk hamamlarımız, sauna ve masaj odalarımız, covid-19 önlemleri ışığında titizlikle temizlenmekte olup sizlerin endişesine mahal vermemektedir. Salonumuzda yapılan 8 farklı çeşit masajdan istediğinizi seçin ve rahatlamaya hazır olun. Hamamda kese ve köpük işlemi deneyimli çalışanlarımız tarafından itina ile yapılmaktadır.

Geniş çaplı alanda hizmet veren salonumuz, Çanakkale hamam, sauna ve masaj alanında çokça tercih edilip, müşterilerimiz tarafından beğenilip önerilmektedir. Altın kurallarımız olan temizlik ve güler yüz, biliyoruz ki bize güven duymanızda etkili olan özelliklerimizdendir. Sizlerin güvenini boşa çıkaracak hiçbir ummadığınız davranış veya durumla karşılaşmayacağınız işletmemiz hizmet için sizleri beklemektedir.

Belki günün yorgunluğunu atmak, belki de kendinizi şımartmak için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz işletmemizde en kaliteli ve sağlığa zararsız ürünler kullanılmaktadır. Deneyimli çalışanlarımıza güvenin ve rahatlamaya hazır olun.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR