• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çanakkaleli Orman Ürünleri

Adres :

Sanayi Sitesi 2. Blok No: 3 Keşan/edirne Edirne » Keşan

Sektör :

Yetkili Kişi :

İzzet Düven

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 622 73 54

Ahşap, hayatımızın hemen hemen her alanında yer alıyor. Özellikle bahçe ve parklarda ahşap kullanarak oturma alanları oluşturuluyor. Doğanın içinde oluşturulan bu ortam zarif bir görüntü oluşturuyor. Ahşap kullanarak yapılan oturma alanlarında doğru ahşabın kullanılması gerekiyor. Eğer doğru ahşap kullanılmazsa yapılan ürün dayanıklı ve uzun ömürlü olmuyor. Çanakkaleli Orman Ürünleri firması olarak Edirne ağaç ve orman ürünleri sektöründe çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Yılların bilgi ve birikimine sahip firma olarak doğru, güvenilir ve kaliteli malzemeler kullanıyoruz. İşimizi büyük bir titizlikle yapıyoruz. Firma olarak müşteri odaklı hareket ettiğimiz için değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmaya gayret ediyoruz.

Ahşap kamelya, ahşap masa ve sandalye, ahşap bank, ahşap salıncak… Bu ve bunun gibi farklı ahşap ürünlerin tasarımını, imalatını, kurulumunu, tamirini, bakım ve onarımını yapıyoruz. Profesyonel ekibimiz öncelikle istenilen ürünle ilgili plan hazırlıyor. Oluşturulan planda ürünün tasarımı, imalatta kullanılacak ürünler detaylı olarak yer alıyor. Plan, müşteriden onay aldıktan sonra işlemler başlatılıyor. Evinizde veya bahçenizde kullanmak istediğiniz ahşap ürünler için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Farklı modeller üzerine verdiğimiz hizmet doğrultusunda her zaman çalışmalarımızı vaktinde tamamlamaya özen gösteriyoruz. Hızlı, çalışkan ve azimli kişiliğe sahip ekibimizle çalışmalarımızı kısa sürede tamamlıyoruz. Böylelikle hem firmamızın hem de değerli müşterilerimizin zamanından tasarruf sağlamayı başarıyoruz. İhtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda firmamızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR