• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Candan Hayvancılık Büyükbaş Besi Çiftliği

Adres :

Karacabey Kırahanlar Mah Bursa » Karacabey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rıdvan Gülmez

E-Posta Adresi :

ridvangulmez07@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 547 67 11
CANLI HAYVAN BASKÜL SATIŞI

Firmamız en meşhur özelliklerinden biri olan hayvancılıktaki başarısını sizlere en iyi şekilde duyurmak ve bu alanda hizmet vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kurbanlık ve adaklık alanındaki faaliyetlerimiz sayesindehayvancılıksektöründe en doğal haliyle hayvan yetiştiren firmamızda bizler kurbanlık tosunlardan, besilik ve damızlık düvelere kadar sizlerin ihtiyaç duyduğu tüm büyükbaş hayvanları bir arada barındırarak hizmetlerimizle sizleri buluşturuyoruz. Kurbanlık olarak da satışını gerçekleştirebildiğimiz düveler ve diğer tüm hayvanlarımız doğal havada her zaman doğal yemler yiyerek yetiştiğini sizlere garanti ederek büyükbaş hayvanlarımızdan memnun kalacağınızı da garanti ediyoruz.

İşletmemiz aynı zamanda hayvan pazarı gibi de faaliyet gösterdiği için işletmemize geldikten sonra büyükbaş hayvan seçimlerinizde dilediğiniz gibi kendiniz için uygun olan hayvanın belirlenmesini de sağlayabilirsiniz.

Büyükbaş hayvanlarının satışının yapıldığı en temiz ve en kaliteli noktalardan biri olan işletmemizde hayvan temini komisyonculuğu da yapıyoruz. Büyükbaş hayvanlara yönelik olarak çalışan işletmemizde siz müşterilerimizin talepleri bulunması halinde simental hayvan teminini de sağlayabiliyoruz. Doğrudan hayvanların yetiştiği noktadan alım yapmanızı sağlayan işletmemizde sizlere çok uygun büyükbaş hayvan fiyatlarıyla da hizmet verebiliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR