• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Candar Erkek Kuaförü (konyaaltı Barber Shop)

Adres :

Liman Mahallesi 35. Sokak Tokgöz Sitesi No : 8 C Blok Antalya » Konyaaltı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Caner Candar

E-Posta Adresi :

canercandarr07@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 329 91 92

Kuaförümüz, birmilyonnokta.com üyeleri arasında yer almaktadır ve Antalya Konyaaltı’nda faaliyet göstermektedir. Candar Erkek Kuaförü olarak kalite ve profesyonellik arıyorsanız Konyaaltı’nda yer alan kuaförümüze gelebilirsiniz. Erkek saç modellerinde yenilikler, kişiye özel saç kesimleri ve profesyonel çalışanlarla sizler için çalışmaktayız. Antalya kuaför denildiği zaman akla gelen ilk kuaför olma adımlarını atıyoruz.

Erkek kuaförü olarak kişilerin yüz şekline ve saç yapısına uygun yenilikçi saç kesimleri yapabilmekteyiz. Bunun yanında yine bireylerin istediği modelleri profesyonel çalışanlarımızla uygulayabilmekte, kişinin kendisini en iyi görebileceği hali yansıtabilmekteyiz.

Çok önem gösterdiğimiz noktalardan birisi de hijyen. Biz erkek kuaförü olarak şehrimizde güvenilir bir şekilde gelebileceğiniz kuaförlerden biriyiz. Nitekim saç veya sakal tıraşının her aşamasında hijyen büyük önem tutuyor. Örneğin kullanılan makas, makine gibi araçların hijyeninin etkin bir şekilde sağlanması gerekiyor. Bunun yanında kuaförün iç ve dış temizliğinin de sağlanması gerekiyor. İşte biz bu noktalarda en özenli şekilde hizmetimizi vermekteyiz.

Antalya’da farklı model saç kesimlerini en uygun fiyatlarla yaptırmak isteyen ve bu işi yaptırırken son derece hijyenik bir hizmet almak isteyen herkesi Konyaaltı’ndaki berber dükkanımıza bekliyoruz. Profesyonel çalışanlarımızla sizlere hem yenilikçi saç kesimlerini sağlarken aynı zamanda sıcak ilişkilerimizi de geliştiriyor, sizlerle her daim iletişim halinde kalabilmeyi hedefliyoruz. Her türlü saç ve sakal kesimi için bizlere gelebilir, memnun kalacağınız kesimleri en uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR