• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Caner Otomotiv Yedek Parça

Adres :

Sanayi Mah. 60057 Nolu Cad. No: 40 Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Caner Çelik

E-Posta Adresi :

canercaner_27@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 430 41 20

Gaziantep oto yedek parça sektöründe hizmet vermek amacı ile yola çıkan firmamız; aracınızın elektrik ve elektronik aksamı başta olmak üzere oto yedek parça aksesuar satışı yapmaktadır. Firma olarak geniş ürün yelpazemiz, uygun fiyat ve makul ödeme koşullarımız ile otomotiv sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Dolayısıyla marka çeşitliliğimiz, orijinal ve orjinale eş değer ürünlerimiz ile sektörün lider firmalarından birisiyiz.

Firma olarak sektörde uzun yılların kazandırdığı bilgi, birikim ve deneyimimiz ile Audi, Fiat, Seat, Toyota, Volkswagen, Opel vb. gibi pek çok marka aracın oto yedek parça ihtiyacı için bize ulaşabilirsiniz. Firma olarak dinamik bir yapıya sahibiz. Yeniliklere hızlı bir şekilde uyum göstermekteyiz. Dolayısıyla gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte ve sektörde güvenilirliğimiz ile hizmet vermekteyiz. İl dışından verilen siparişlerinizi anlaşmalı kargo şirketleri ile 24 saatte adresinize ulaştırmaktayız.

Müşteri memnuniyeti firmamızın önceliğidir. Dolayısıyla güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşterilerimizi menün kılmak, her şart ve her koşulda adil yaklaşım sergilemek temel çalışma prensibimizdir. Bu çalışma prensibimiz ekseninde müşterilerimize ekonomik hizmet vererek müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlıyoruz.

Firma olarak güvenilirlik, dürüstlük, müşteri memnuniyeti, ticari ilkelerimizdir. Bu ilkelerimizden ödün vermeden siz değerli müşterilerimizin oto yedek parça ihtiyacını çok seçenekli olarak karşılamaya devam etmek öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz ekseninde stok çeşitliliğimizi arttırarak oto yedek parça sektöründe rekabetçi fiyat avantajlarımız ile hizmet vermeye devam etmekte kararlıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR