• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çankaya Yol Yardım

Adres :

İzzet Baysal Organize Sanayi K7 Bolu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Çankaya

E-Posta Adresi :

fatihcankaya17@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 645 12 42

Whatsapp 2:

0 (531) 795 77 14

Gelişen dünyada sevdiklerimizle yeni yerler keşfetme ve seyahat etme isteği gittikçe artıyor. Genelde insanlar kendi araçlarıyla seyahatlerinde özellikle kara yolunu tercih etmektedir. Elbette özel araçla seyahatin konforu ve rahatlığı yanında bir takım risklerde bizleri bekler. Bunlardan en önemlisi aracımızda meydana gelecek arızalar sonucu yolda kalmaktır.

Eğlenmek amacıyla olsun, ziyaret amacıyla veya iş amacıyla olsun çıktığımız seyahatlerde yolda kalmak tadımızı kaçırır. Birçoğumuz bu durumda ne yapacağımızı, nereden yardım isteyeceğimizi anlık bilemeyiz. Bizde sizlerin yolda yaşayacağınız yolda kalma sorununuza çözüm olmak, düşüncenizden yolda kalma korkusunu silmek ve endişenizden kurtarmak için hizmet veriyoruz. Haftanın her günü ve saatinde bizi dilediğiniz zaman arayabilir, yardım isteyebilirsiniz.

Bolu yol yardım sektöründe yolda hangi nedenle olursa olsun kaldığınızda arayın, ulaşalım. Hem sizi hem aracınızı güvenle istediğiniz yere taşıyalım. Çankaya Yol Yardım Bolu il sınırlarında hizmet vermektedir. Bizlere ihtiyaç duyduğunuzda hemen sizlerin yardımına koşmak öncelikli görevlerimiz arasındadır. Hızlı ve güvenilir kadromuzla en kısa sürede üstün oto çekici araçlarımızla aracınızı çekiyor, en kısa sürede yolculuğunuzun devamını sağlamada katkıda bulunuyoruz.

Müşterilerimizin zamanına ve haklarına gereken önemi göstermek firmamızın politikasıdır. Verdiğimiz tüm hizmetlerde alanında en iyisi olmayı prensip olarak görüyor fark yaratacağımıza inanıyoruz. Müşterilerimizin ne istediğini bilmek beklentilerini karşılamak çabası içindeyiz. Çankaya yol yardım olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi ister sizlere hayırlı yolculuklar diler, seyahatiniz süresince hiç sıkıntı yaşamadan varmak istediğiniz yere sorunsuz varmanızı temenni ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR