• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cansu Taş Beauty

Adres :

Barbaros Mah. Akzambak Sok. Uphill Towers B Blok Daire: 144 Kat: 26 İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cansu Taş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

cansu.tas89@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 733 99 77

İstanbul güzellik merkezi sektöründe hizmet vermekte olan salonumuz; siz değerli ve özel konuklarımızın her türlü sağlık, estetik ve kişisel bakım ihtiyaçlarına cevap vermek üzere sektöre adım atmıştır. Sektöre adım attığımız günden bugüne kadar yaptığımız uygulamalar ile adımızdan övgü ile bahsedilen bir güzellik merkezi olduk.

Yenilikçi yaklaşımlarımız ile her zaman konuklarımızın rahat huzurlu ve konforlu bir ortamda hizmet almalarına olanak tanıdık. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikaya sahip uzman estetisyen kadromuz ve alanında tecrübeli çalışma personelimiz ile siz değerli konuklarımızın istek, beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak için en kaliteli hizmeti verdik. Bugünden sonra da bu çizgimizden ödün vermeden hizmet sunmakta kararlıyız.

Güzellik merkezimizde ileri teknoloji cihazlarımız eşliğinde siz değerli konuklarımıza cilt bakımı ve gözenek sıkılaştırma işlemleri başta olmak üzere protez tırnak uygulamaları, iğneli ve lazer epilasyon uygulamaları, kaş gürleştirme işlemleri, cilt leke tedavisi, dudak renklendirme işlemleri, ipek kirpik uygulamaları gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yaptığımız uygulama ve işlemlerde siz konuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak amacı ile modern çağın güzellik yöntemlerini ve yaklaşımlarını yakından takip etmekteyiz. Bununla birlikte en ekonomik fiyatları en uygun ödeme koşulları altında sunmaktayız.

Güzellik merkezimizin hedefi kendini önemseyen ve bakımına dikkat eden siz değerli konuklarımıza güler yüzlü ve yenilikçi yaklaşımlarımız ile en kaliteli hizmeti sunmaktır. Bunun için bünyemize kattığımız tüm başarılı uygulamalarımız ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR