• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Capuchin Cafe

Adres :

Fethiye Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Gimpaş Apt. No: 143/a Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Koç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

cappuchincafe@gmail.com

Modern kafe ve restaurant kültürünü sentezleyen firmamız Capuchin Cafe birmilyonnokta.com üyesidir. Bursa Nilüfer’de hizmet vermekte olan işletmemiz, lezzetli yemekleri ve mis kokulu kahve çeşitleriyle rakiplerini geride bırakacak bir ivmeyle çalışma hayatına başlamıştır. Bursa restaurant sektöründe sunduğumuz yenilikçi yaklaşımlar ile farkımızı ortaya koyuyoruz.

Firmamız sizlere restaurant kalitesinde ve kafe sıcaklığında onlarca farklı opsiyon sunmaktadır. Serpme kahvaltı, çay ve kahve, pasta çeşitleri gibi aklınıza gelebilecek her şey kafemizde mevcuttur. Sizlere sunduğumuz tüm ürünler günlük olarak üretilip, en taze halinde sunulmaktadır. Aynı zamanda çeşitli yemekleri de sunduğumuz işletmemizde aradığınız her şeyi kolayca bulabilmeniz için menümüzü genişletmeye devam ediyoruz.

Capuchin Cafe ailesi olarak her zaman taze ve kaliteli ürünleri müşterilerimizle buluşturuyoruz. İmalat aşamasından depolama aşamasına kadar her adımda sıkı kontroller gerçekleştirerek kaliteli bir anlayışı benimsiyoruz. Güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla hak ettiğiniz lezzetleri oluşturabilmek için büyük bir çaba göstererek her anlamda memnun kalacağınız süreçlere imza atmayı hedefliyoruz.

Siz değerli müşterilerimize memnuniyet duyacağı süreçler sunmak işletmemiz için oldukça değerlidir. Bu hedefimizi gerçekleştirmek için kalite standartlarımızı günden güne arttırmaya devam ediyoruz. Özlediğiniz samimi ve sıcak kafe konseptini en iyi şekilde sunmak ve modern ambiyanslarımızda sizleri ağırlamak bizim için büyük bir mutluluktur. Sizler de kaliteli, lezzetli ve yüksek standartlarda hizmet anlayışının hakim olduğu bir kafe tercih etmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR