• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Carbon Garage Auto Detailing

Adres :

Yeni Etlik Cad. No: 163/a Etlik Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Musa Çuhadar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 156 19 06

Whatsapp 2:

0 (541) 914 54 83

Carbon Garage Auto Detailing birmilyonnokta.com otomotiv alanındaki birçok üyesinden yalnızca biridir. Detailing, sadece otomobil kaporta boyası üzerine değil, oto yıkama, far parlatma, plastikler, kumaş ve deri yüzeyler, lastikler, jantlar, kabin içi havası ve camları da ilgi alanına almaktadır. Temizlik hayatımızın ve kültürümüzün temel unsurlarından biridir. Günlük yaşantımızda büyük yeri olan araçlarımızın temiz, parlak ve etkili bir görüntüsü olması siz müşterilerimize değerli memnuniyet ve hisler yaşatacaktır. Temizlik, bakım, parlatma, koruma gibi işlemleri araçlarımıza uygulamak veya uygulatmak hobi gibi bir şeydir keyif verir hayatın stresinden telaşından uzaklaştırma fırsatı verir.

Ankara otomotiv sektöründe bilindiği üzere sektöre faydalı katkılarımız olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Araçlarınıza hem mekanik hem de kozmetik olarak en iyi hâl aldırmak ve bu faaliyetlerimizden yararlanmak istiyorsanız firmamıza bekliyoruz. Aracınızın yüzey tipine ve durumuna bağlı olarak çeşitli detaylandırma ürünleri ve teknikleri kullanmaktayız. Tüm iç kabinin temizlenmesinden aracınızın dış yüzeyinin yansıtmasını artırmaya her türlü araç temizleme ve detaylandırma işlemlerini yapmaktayız.

Hayatınızda maddi ve manevi büyük değere sahip olan araçlarınızı güvenle bizlere emanet edebilirsiniz. Sizin istekleriniz ve tercihleriniz bizim için oldukça önemlidir bu yüzden dikkatli, kaliteli ve isteğe uygun hizmet vermekteyiz. Bizim firmamızı tercih etmekten memnuniyet duyacağınıza inancımız tam. Müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün kullanımı, uygun fiyat yüksek kaliteli hizmet firmamızın prensiplerindendir. Sizleri araçlarınızla birlikte firmamıza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR