• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çarman Oto Kurtarma

Adres :

Zafer Sanayi Sitesi Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muammer Çarman

E-Posta Adresi :

muammercrmn99@cloud.com

Whatsapp 1:

0 (533) 604 42 31

Whatsapp 2:

0 (544) 917 19 99

Konya’daki tüm noktalarda sizlere yol yardım hizmeti veren Çarman Oto Kurtarma isimli firmamız, birmilyonnokta.com üyesidir. Müşterilerimizin dost bir yardım eline ihtiyaç duyduğu her anda çalışanlarımızla birlikte kısa süre içerisinde hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizden gelen beğeniler sayesinde gün geçtikçe büyüyen pazardaki yerimiz, bugün yeni kurulan firmalara öncülük etmektir.

Müşterilerimize anında ve profesyonel bir hizmet sunma amacıyla çalışan personellerimiz sayesinde firmamız, sizlere güvenli bir şekilde yol yardım hizmeti alacağınızı garanti ediyor. Yolculuk sırasında yaşadığınız tüm problemlerde güler yüzlü, deneyimli personelimizce yüksek standartlarda kaliteli bir hizmet sağlayarak sizleri aradığınız yol yardımı hizmetiyle buluşturuyoruz.

Amacımız, Konya halkının ihtiyaç duyduğu hızlı, etkili ve güvenilir hizmeti en iyi şekilde almasını sağlamaktır. İleri teknoloji araçlarımızla sizlerden gelen yol yardım hizmeti taleplerini en iyi şekilde cevaplandırıyoruz.

Konya oto çekici sektöründe faaliyet gösteren firmamız verdiği kaliteli hizmet sayesinde sektörde oluşan boşluğu doldurmaktadır. Her geçen gün teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sizlere daha kaliteli bir hizmet sağlamak için çabalıyoruz. Kapasitemizi büyüterek tüm çevre illere de yol yardımı hizmeti verebilmeyi hedefliyoruz.

Kaza yaptığımızda ya da aracımız bozulduğu zaman güvenilir insanlar tarafından aracımızın çekilmesini isteriz. Firmamız olarak sizlere bu noktada aracınızın güvenli bir şekilde çekileceğini garanti ediyoruz. Çekici hizmet fiyatlarımız ekonomiktir. Profesyonel bir şekilde, uygun fiyatlarla yol yardımı hizmeti almak için firmamıza ulaşın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR