• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Carwax Sefaköy

Adres :

Kartaltepe Mah. Namik Kemal Cad. No: 32 Sefaköy Küçükçekmece İstanbul İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tolga Peksaçmacı - Volkan Balık

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@carpeeling.com

Whatsapp 1:

0 (541) 894 67 59

Whatsapp 2:

0 (506) 127 19 03

Whatsapp 3:

0 (532) 793 79 30

Whatsapp 4:

0 (541) 894 67 59

Araç yıkama alanında profesyonel hizmetler sunan firmamız en başarılı araç yıkama işlemlerini gelişmiş ekipmanları ve deneyimli ekibi yapmaktadır. Araçlarınızın iç ve dış yıkama işlemleri ile motor yıkama işlemlerinin sorunsuz olarak yapılması firmamız tarafından sağlamaktadır. Araç yıkama konusunda uzman olan firmamız profesyonel oto kuaför hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

Araçların dış yıkama işlemlerinde en başarılı çalışmaları yapmakta olan firmamız boyaya herhangi bir şekilde zarar vermeden en başarılı temizliği sağlamaktadır. Ayrıca araç kaplama işlemlerini de yapan firmamız seramik kaplama ve boya koruma gibi işlemleri sorunsuz olarak yapabilmektedir. Araç pasta ve cila işlemlerini de başarılı şekilde yapan firmamız deneyimli ekibi bu alandaki en başarılı hizmetleri sizlere sunmaktadır.

İstanbul oto yıkama alanında en başarılı çalışmaları yapmakta olan ekibimiz sizlere profesyonel hizmetler sunabilmektedir. Sorunsuz bir şekilde araçların dış kısımlarında yıkama işlemi yapan firmamız iç kısımlarda da en başarılı temizleme işlemlerini yapabilmektedir. Koltuk ve döşemeler ile torpido kısımlarının başarılı şekilde temizlenmesi deneyimli ekibimiz ve gelişmiş ekipmanlarımız ile sağlanmaktadır.

En başarılı iç yıkama işlemlerini yapan firmamız araçlarınızın döşemelerindeki tüm lekelerin çıkartılmasını sağlamaktadır. Bunun yanında motor yıkama konusunda da profesyonel çalışmalar yaparak araç motorlarınızın sorunsuz şekilde ilk günkü gibi olmasını sağlamaktayız. En başarılı araç yıkama işlemlerini yapan firmamız araç yıkama alanındaki profesyonel hizmetleri deneyimli ekibi ile sizlere başarılı şekilde sunabilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR