• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çavuşlu Odun Ekmek Fırını

Adres :

Abdurrahmangazi Mah. Kale Cad. Enbiya Sok. No: 20 İstanbul » Sultanbeyli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Can Tahmaz

E-Posta Adresi :

cantahmazoglu@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 611 00 50

Yeme içme ve eğlence sektöründe faaliyet gösteren Çavuşlu Odun Ekmek Fırını birmilyonnokta.com üyesidir. En temel besin maddelerinden biri olan ekmeği en lezzetli haliyle sizlerin istifadesine sunuyoruz. Yıllardır ekmek fırını olarak sizlere verdiğimiz hizmetlerle adımızdan çokça söz ettirmekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz bölgede verdiğimiz hizmetlerle geniş müşteri kitlesine hitap etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini ilke edinerek çıktığımız bu yolda ilk günden beri kaliteli hizmetlerimiz sizlerin huzurundayız.

İstanbul yeme içme ve eğlence sektöründe kesintisiz hizmetler veren bir ekmek fırını olarak sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermekteyiz. Unlu mamulleri en lezzetli haliyle sizlerle buluşturan fırınımızda tüm ekmek çeşitlerimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. En kaliteli ve güvenilir malzemeleri kullanarak hijyenik koşullarda hazırladığımız unlu mamullerimizle hem damak tadınıza hem de sağlığınıza hitap etmekteyiz. Sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en ideal şekilde sunmaya devam ediyoruz.

Her daim güler yüzlü personellerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Yıllardır sahip olduğumuz niteliği daha ileri düzeye taşımak adına gayret içinde olduk. Sahip olduğumuz hizmet kapasitesini genişleterek ve yenileyerek sizlere daha iyi hizmetler sunmaktayız. Yenilikçi hizmet anlayışıyla her defasında daha geniş müşteri kitlesine hitap etmekteyiz. Damak tadınıza hitap eden lezzetlerimizin daimi müşterileriyle verdiğimiz hizmet kalitesini ortaya koymaktayız. Sizlere tüm lezzetlerimizi bütçenize uygun fiyatlarla sunmaktayız. Müşterilerimizin bize ulaşması için aradaki engelleri ortadan kaldıran faaliyetlerimizle ilk günden beri sizlere hizmetlerimizi ulaştırmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler