• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çayır Metal Yıkım Müteahhitliği

Adres :

İvedikköy 8. Cadde No: 8 Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Faruk Çayır

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

farukcayir@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 483 81 26

Birmilyonnokta.com üyesi olan Çayır Metal Yıkım Müteahhitliği, Ankara hurda sektöründe hizmet vermektedir. Hurda olarak adlandırılan malzemeler artık kullanılmayan, işlevini kaybetmiş malzemelerdir. Kullanılmayan ve işlevini kaybetmiş tüm malzemeler hurda sınıfına dahil olur. Hurda sınıfına dahil olan malzemeler genellikle geri dönüşüm için değerlendirilir. Günümüzde geri dönüşüm için değerlendirilen kategoriler arasında en çok tercih edilenlerden biri de metaldir. Hurda sınıfına girmiş metal, toplanarak bazı işlemlerden geçirilir. Böylelikle yeniden değer kazanır ve kullanılır hale getirilir.

Firma olarak uzun yıllar bu sektörde çalışmalar gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizle önceliğimiz her zaman doğayı korumaktır. Çevreyi temiz tutmak, doğaya zarar vermemek adına metal hurda toplaması yapıyoruz. Ev veya işyeri gibi alanlarda bulunan metal hurdaları gelip alıyoruz. Özel araçlarımızla bulunduğunuz adrese geliyor, metal hurdaları özenle araca yüklüyoruz. Metal hurda alımında eğer size ait olan hurdaları alıyorsak belirli bir ücret ödemesi yapıyoruz. Ödenen ücret ise metal hurda sınıfına göre değişiyor.

Bizler her zaman plan ve program doğrultusunda hareket ediyoruz. Geniş kapsamlı çalışmalarımız doğrultusunda tam donanımlı ekibimizle ve firmamızla hizmet veriyoruz. Aynı süre içerisinde farklı adreslerde bulunabiliyoruz. Bu sayede müşterilerimize kısa sürede doğru hizmet vermiş oluyoruz. Doğayı korumak, insanların ihtiyaçlarına çözüm bulmak adına özenle ve dikkatle çalışıyoruz. İşimizi seviyor, çalışmalarımızda hataya yer vermemeye özen gösteriyoruz. Sizler de firmamızı tercih ederek metal hurda satışı yapabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler