• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çaykara Anahtar Çilingir

Adres :

İbrisoglu Sokak Gencsoy Pasaji Ortahisar Trabzon Trabzon » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nurullah Mutlu

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 873 89 56

Whatsapp 2:

0 (535) 873 89 56

Güvenlik hayatımızda büyük bir yere sahip olmuştur. Günümüz şartlarında giderek daha da önemli hale gelen bu sektör gelişmektedir. Çaykara Anahtar Çilingir olarak bizde anahtar ve çilingir sektöründe hizmet veren bu sektörde yerini almış köklü bir firmayız.

Çaykara Anahtar Çilingir olarak Trabzon anahtar ve çilingir sektöründe hızla büyüyen bölgede önemli bir konumda yer alan kuruluştur. Kuruluşumuz siz değerli müşterilerimize 21.yüzyılın geliştirilmiş en güvenlikli sistemlerine kavuşmanıza olanak sağlar.

Firmamız Kapı kilit sitemleri, çilingir hizmetleri, anahtar yapımı, anahtar çoğaltımı, kilit sistemleri kurulum ve onarımı konusunda hizmet verme yetkisini kayıtlı sendika ve odalar aracılı ile resmi olarak yapmaktadır. Bu da siz değerli müşterilerimizin daha güvenilir daha sağlıklı bir şekilde içiniz ferah olarak hizmet talebinde bulunmanıza olanak sağlamaktadır.

Firmamızda ayrıca elektronik kapı kilit sistemleri, tek anahtarla birde fazla kapı açan ofis sistemleri, mekanik kapı kilit sistemleri gibi birçok sistemin onarımı ve bakımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Firmamızda profesyonel eğitimli çalışanlar yer almakta ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Çilingir hizmetlerimiz ise 7/24 ulaşabileceğiniz hızlı çözüm odaklı çalışanlarımız ile gelmektedir. Bu hizmet kısa sürede yapılmakta ve mağduriyet durumu en aza indirilmektedir. Eğer sizde güvenliğinizden şüpheleniyor, mağdur bir durumda kalmışsanız ve ya tedbir almak istiyorsanız bize hızlıca irtibat numaralarımızda ulaşabilir ya da adresimize gelerek yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR