• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çaykara Döner

Adres :

Çaykara Cad. Atatürk Evi Önü Yakutiye / Erzurum Erzurum » Yakutiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Kaya

E-Posta Adresi :

yusufincesu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 100 06 25

Ülkemizde her yörenin farklı bir lezzeti vardır. Acısı, tatlısı, tuzlusu ve baharatlısı derken bu listeye fazlasıyla kabarır. Kültürümüzdeki en bilinen ve her yerde sevilerek tüketilen yemeklerden birisi de dönerdir. Doğusundan batısına kadar tüm şehirler de bir dönerci salonu görmek mümkündür. İnsanlar arkadaşlarıyla ya da ailesiyle birlikte döner yiyerek keyifli vakitler geçirir. Dönerin içerisine patates ve özel soslar gibi şeylerin de eklenmesiyle tadına tat eklenmiştir.

Erzurum Yakutiye’de hizmet veren salonumuz daima hizmetinizdedir. Yıllardır verdiğimiz hizmetle sizlerden tam not almayı başarıyoruz. Sofranızda eşsiz lezzete sahip bir döner çeşitlerimizin yanı sıra ciğer, tantuni ve menemen lezzetleri de mevcuttur. Döner olarak et ya da tavuk çeşitlerini deneyebilirsiniz. Yeme – içme sektöründe yerel bir işletme olduğumuz için hem sakin hem de özel yapımızla sizlere profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Erzurum döner denildiğinde akla gelen salonumuzda aileniz ve arkadaşlarınızla lezzetli vakitler geçirebilirsiniz. Salonumuz özel lezzetlerimizi mutfağından ve servis noktasına kadar en iyi personeller ile size sunar. Ekibimiz sunum ve servis konusunda profesyoneldir. Müşteri memnuniyetine yüksek özen gösteren yapımız sayesinde her geçen daha da güçlenmeye devam ediyoruz. Salonumuz hijyen ve temizlik kurallarına büyük önem gösterir. Bu nedenle kullandığımız her malzeme temiz şekilde muhafaza edilip hazırlanarak sizlere ulaştırılır. İşletmemiz yöre halkının daima severek tercih ettiği bir yer olma geleneğini yıllardır sürdürüyor. Eğer lezzetli, güvenilir ve profesyonel bir yer de döner yemek istiyorsanız daima hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR