• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çayyolu Pilates

Adres :

Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2780. Cad. No: 86 Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa İnan Özant / Sibel Özkılıç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

inanozan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 877 89 52

Pilates, 100 yılı aşkın geçmişiyle insanların hayatında yer alıyor. İnsanlar, pilates sayesinde zihin ve beden bütünlüğünü sağlıyor. Sağlıklı bir bedene sahip olmak için beslenme düzenine dikkat etmek gerekiyor. Fakat sadece beslenme düzenine dikkat etmek yeterli olmuyor. Sağlıklı bir bedene sahip olmak ve daha konforlu bir yaşam sürmek için düzenli hareket etmek gerekiyor.

Pilates, son yılların en çok tercih edilen çalışması oluyor. Eğitmen eşliğinde düzenli yapılan pilates sayesinde bireye birçok avantaj kazandırılıyor. Bu avantajların başında vücudun şekillenmesi geliyor. Düzenli ve doğru yapılan pilates ile bireylerin vücudu şekilleniyor ve daha formda bir bedene sahip olunuyor. Pilates, kas ve kemik sağlığı için oldukça etkili. Kilo verme sürecini hızlandıran pilates sayesinde vücut sıkılaşıyor.

Çayyolu Pilates merkezimizde değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Yılların bilgi ve birikimine sahip eğitmenlerimiz eşliğinde pilates dersleri veriyor, bireylerin daha sağlıklı bir bedene sahip olmasını sağlıyoruz. Pilates merkezimizde her zaman plan ve program doğrultusunda hareket ediyoruz. Yeniliğe ve gelişime açık ekibimizle Ankara spor sektöründe başarılı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Pilates, sağlık için oldukça faydalı. Şehrimizde bulunan pilates merkezlerinin arasında en doğru fiyatlarla hizmet veriyoruz. Takım ruhuna sahip ekibimizle işimizi özenle ve dikkatle yapıyor, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve korumak adına gerekli gayreti gösteriyoruz. Sizler de pilates eğitimi için bizimle iletişime geçebilir, sizin için uygun gün ve saatte salonumuza gelerek derslere katılabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR