• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cecey Güzel Sanatlar Okulu

Adres :

Şirinyalı Mahallesi 1501. Sokak Yaşar Savaş Villası No: 15 Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ceren Ceylan Yiğit

E-Posta Adresi :

cecey5899@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 727 11 29

Sanat eğitiminin en doğru adresi Cecey Güzel Sanatlar Okulu birmilyonnokta.com üyesidir. Sanat eğitiminde erken yaşlarda başlayan eğitim önemlidir. Küçük yaşlardan itibaren yeteneğe yönelik yönlendirme yapılması birer yetişkin olduğumuzda doğru bir meslek seçebilmemizde etkilidir. Sanat etkinliğini güzel bir uğraşı olarak hayatınıza dahil ediyorsanız, sanatla geçirilen dakikalar sizin için zevkli bir uğraş olacaktır. En başta hangi sanat koluna ilgi ve yeteneğiniz olduğunu tespit etmek gerekir. Bunun için doğru bir okul tercihi yapmanız gerekiyor.

Okulumuz yeteneğinize göre deneme dersleriyle hangi sanat koluna ilginiz olduğunu tespit etmenize yardımcı olacaktır. Tiyatro ve müzik gibi farklı alanlar arasından bir seçim yapmanız konusunda yanınızda olacağız. Deneme derslerimizle ilgi alanınızı tespit edebiliriz. İsterseniz tek bir alanda seçim yaparsınız ya da farklı iki alanda eğitim alabilirsiniz.

Kurumumuz Antalya güzel sanatlar okulu sektöründe başarısıyla öne çıkan bir okuldur. Uzman eğitimci kadromuz yeteneğinizle ön plana çıkmanız konusunda sizin destekçiniz olacaktır. Başarı seviyesini artırabilmek ve profesyonel bir şekilde bu yolda ilerlemek isterseniz doğru adrestesiniz. Çalışmak için nasıl bir programa ihtiyacınız olduğunun tespiti yapılıp o yönde bir ilerleme göstermeniz sağlanacaktır. Azimle yol arkadaşlığı yapan eğitimcilerimiz, işini iyi yapan sanatın incelik ve güzelliklerini her koşulda ortaya koyabilecek ustalardan oluşmaktadır. Doğru yönlendirme güzel başarıya götürür. Siz de bu usta kadroyla iyi bir eğitim almak isterseniz okulumuza bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR