• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çekirdek Kafe & Kahvaltı Bahçesi

Adres :

Dalyan Mahallesi 4245 Sokak No: 9 Dalyan Çeşme İzmir İzmir » Çeşme

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tülin Korkmaz & Mustafa Korkmaz

E-Posta Adresi :

rumeligrupcesme@hotmail.com

İzmir’in Çeşme ilçesinde faaliyet gösteren Çekirdek Kafe & Kahvaltı Bahçesi olarak bizler sabah saatlerinde özellikle hafta sonlarında kahvaltı için sıklıkla tercih edilen bir mekan olurken Çeşmelilere ve buraya gelen misafirlerimize kafe hizmetlerimizle günün farklı saatlerinde de hizmet veriyoruz. Dalyan’da yer alan kafemizle İzmir yeme içme ve eğlence sektöründe ihtiyaç duyulan benzersiz bir deneyimi yaşamanızı da mümkün hale getiriyoruz. Özellikle tatil beldelerine gidip buradaki deniz havasıyla kahvaltılarını yapmak isteyen ya da birbirinden lezzetli içeceklerle güzel sohbetler edip vakit geçirmek isteyen sizler için de hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Hizmet verdiğimiz bölgenin ruhuna uygun şekilde tasarlamış olduğumuz alanımızda sizleri en iyi hizmet kalitesiyle buluşturmaya devam ediyoruz.

Yıllardır sürdürmekte olduğumuz kahvaltı ve kafe hizmetlerinin bizlere kazandırmış olduğu tecrübeler, bilgi birikimi sayesinde kafelerden ve kahvaltı hizmeti beklediğiniz yerlerden en iyi desteği almanızı sağlamak üzere kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana kahvaltı hizmetlerinde ya da kafe hizmetlerinde yaşanan değişikliklere çok kısa sürede uyum sağlayarak siz müşterilerimizin işletmemiz bünyesinde en iyi şekilde vakit geçirdiğinden emin olmasını da mümkün hale getiriyoruz. Çekirdek Kafe & Kahvaltı Bahçesi olarak bizler Çeşme’de bulunan işletmemizle birlikte aile restoranı kimliğimizle de sizlere hizmet verebiliyoruz. Hem kalabalık grupları ağırlama hem de aileler tarafından sıklıkla tercih edilme yönleriyle sizlerin karşısına çıkardığımız hizmetlerimizde en nitelikli çalışmaların karşılığını almanızı mümkün hale getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR