• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çekmeköy Boya Ustası

Adres :

176. Sokak No: 16 İstanbul » Çekmeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Demir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

osman-demir86@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 603 66 69

İstanbul iç dekorasyon sektöründe müşteri memnuniyetini gönülden kazandığımız tek firma olarak hizmet vermekteyiz. 7/24 hizmetinizde olarak profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktayız. İsteklerinize uygun işler çıkararak kaliteli ürünler kullanıldığından şüphe duymayacaksınız. Bu şekilde sayılı firmalar arasında bulunarak sektörde ön plana çıkan firmamızı seçtiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Emek vererek kaliteli işçilik çıkardığımız işleri gördükten sonra profesyonelliğimizden emin olabilirsiniz. Kaliteli işçilik yaparken aynı zamanda kısa sürede iş teslimi hizmeti de sunmaktayız. Kısa sürede bizlere ulaşabilir ve kısa sürede iş teslimi alabilirsiniz.

Yerli malı ve yurtdışı ürünler kullandığımız firmamızda ihtiyaca yönelik çalışmalarda mevcuttur. Çalışmalarımızda sağladığımız müşteri memnuniyeti ve profesyonellik sayesinde sektörde hem gönüllerin birincisi hem de rakiplerin arasında önde gelmekteyiz. Bünyemizde yer alan kaliteli işçiliğin yanında fiyat ve performans oranlarına bakılırsa da müşterilerimiz tarafından hızla tercih edilmekteyiz. Sizlere bu şekilde avantajlar sunarak memnuniyetle ayrıldığınızı görmek firmamızın prensiplerinin temelini oluşturmaktadır.

Her türlü inşaat, restorasyon, ev işleri vb. gibi hizmet alanlarında çalışmaktayız. Sektöre göre fiyatlarımızın uygunluğunu gördükten sonra seçiminiz bizden yana olacaktır. Bir telefon uzağınızda olarak hızlı bir şekilde hizmet veren firmamız sahip olduğu bilgi ve tecrübe birikimi sayesinde oldukça güzel işler bitirmektedir. Senelerdir profesyonel ekibimiz sayesinde ihtiyaç duyduğunuz yönde cebinize uygun işler yapmaktayız. Yıllardır edindiğimiz tecrübe sayesinde her türlü kaliteli işçilik yapabileceğimizden emin olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR