• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çelen İnşaat

Adres :

Ankara Keçiören Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ümit Çelen

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 153 91 77

Whatsapp 2:

0 (532) 153 91 77

Ankara inşaat sektörüne hareket kazandıran isimler arasında yer alan firmamızda temel kazısından çevre düzenlemesine, kaba inşaattan duvar örmeye, yapı dekorasyondan inşaat yıkım işlerine kadar yapılarınızla ilgili çok çeşitli uygulamaları gerçekleştiriyor ve sizi her bir iş için ayrı usta arama ve zaman kaybetme zahmetinden kurtarıyoruz. Kalıp demir ve çatı uygulamaları da firmamızın vermiş olduğu hizmetler arasında yer alıyor.

Yapılarınızı temelden çatıya özenle inşa eden firmamızda ustalığında titizlik ve özeni hiçbir koşulda elden bırakmamayı çalışma ilkesi edinmiş bir ekiple birlikte hizmet veriyor ve sorumluluğunu almış olduğumuz işi hakkıyla tamamlayıp zamanında teslim etmeyi müşterilerimize saygının bir gereği olarak değerlendiriyoruz. Herhangi bir nedenle oturuma uygun durumda olmayan binalarınız için yıkım işlemleri gerektiğinde de firmamızın desteğini alarak bu süreci daha hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlama olanağı elde edebilirsiniz.

Bir yapının ana unsurları olan ve yapıda sağlamlık ve uzun ömürlülüğün esasını teşkil eden temel kazısı ve kaba inşaat uygulamalarımızda binanın güvenli bir kullanım sağlayabilmesi ve karşılaşabileceği muhtemel olumsuzluklardan minimum ölçekte etkilenmesi için gerekli özeni gösteriyoruz. Duvarlarını da aynı hassasiyetle yükselttiğimiz inşaat çalışmalarımızda binanın dış etkenlere karşı kalkanı olan çatı işlerini de yaparak yapıdaki dayanıklılığı artırıyoruz. Kaba inşaatı tamamlanan ve oturuma hazırlanan bina çevresinde gerekli düzenlemeleri yaparak yapının yalnızca kendisini değil çevresini de göz zevkine uygun hale getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR