• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cell-fi Beauty Center

Adres :

Meşrutiyet Mah. Kodaman Sok. 3/a Şişli İstanbul İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Elena Popadia

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@cellfibeautycenter.com

Whatsapp 1:

0 (554) 182 15 30

Günümüzde yaşam standartlarımızın yükselmesi ile birlikte estetik güzelliğe, cilt bakımına ve dış güzelliğe verilen önem giderek artmıştır. Ayrıca sağlık sektörümde yaşanan ilerlemeler, hastalıkların deha verimli tedavi süreci nedeni ile yaş olarak ömrümüz daha da yükselmiştir. Bunun ile birlikte ciltlerde kırışıklıklar, cilt bakımı ve sarkmalar meydana gelmiş, bunların tedavisi için hizmetlere gereksinim duyulmuştur. Bizler de sizlerin estetik olarak daha genç, bakımlı, alımlı ve güzel olmanız için Cell-fi Beauty Center kurumumuzda gerekli olan hizmetleri sağlamaktayız.

Cell-fi Beauty Center olarak İstanbul ilinin Şişli ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyan verdiğimiz kaliteli, profesyonel, modern ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde İstanbul güzellik merkezi alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek kalitelere sahip hizmetler verilmesi için bizler gerekli olan yenilikçi ve gelişmeci girişimlerde bulunmaktayız.

Güzellik merkezimizde cilt bakımı, cilt gençleştirme, saç bakımı, saç kesimi, kaş tasarımı, makyaj, oje tasarımı, yüz gençleştirme işlemleri, botoks tedavileri, ameliyatsız yüz kaldırma işlemi, ten sıkılaştırma işlemi, Vacum HıFu uygulama işlemi gibi birçok farklı güzellik ve estetik hizmetini sizlere sunmaktayız. Bu hizmeti sizlere sağlarken en son teknoloji cihazlar ve kaliteli ürünler kullanımını tercih etmekteyiz. Sizlerde güzellik bakımı konusunda alacağınız hizmetlerde bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR