• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cem Tavukçuluk

Adres :

Acarlar Mahallesi Şehit Bekçi Ali Karakuzu Sokak Eski Garaj Altı Teknoloji Fakültesi Yanı Turgutlu Manisa Manisa » Turgutlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cem Şen

E-Posta Adresi :

mthnsn09@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (505) 060 00 96

Whatsapp 2:

0 (505) 060 00 96

Tavuk üretimi yanında ızgara tavuk ve tavuk ürünlerini satışı yapan firmamız sizlere restoranında en güzel lezzetleri sunabilmektedir. Doğal koşullarda üretim yapan firmamız en lezzetli tavukları sizlere sunabilmektedir. İstediğiniz tavuk ürünlerini kasabımızdan alabileceğiniz gibi ızgara tavuk ürünlerini de restoranımızda yiyebilirsiniz. Ayrıca ızgara tavuk ürünlerinde kilo ile satışlarımız da yapılmaktadır.

Oldukça lezzetli ve doğal tavuk üretimi yapan firmamız sizlere en güzel tavuk ürünlerini sunabilmektedir. Kasabımızda her gün taze şekilde sizlere sunulan çok sayıda tavuk kasap ürünlerimizi güvenle tüketebilir ve sofranızda doğal etin yer almasını sağlayabilirsiniz. Tavukçuluk alanında uzman olan firmamız sizlere en lezzetli ve doğal tavuk ürünlerini taze şekilde sunmaktadır.

Manisa restoran alanında sizlere başarılı şekilde hizmetler sunan firmamız özellikle ızgara tavuk ve tavuk döner konusunda en lezzetli menüleri sunabilmektedir. Kendi yetiştirdiğimiz doğal tavukları en güzel şekilde ızgarada hazırlayarak sizlere sunmaktadır. Bu güzel lezzetleri geniş ve ferah restoranımızda tüketebileceğiniz gibi kilo ile satın almanızda mümkün olacaktır.

Alanında uzman ve deneyimli olan hünerli ustalarımız ile deneyimli mutfak personelimiz sizlere en lezzetli tavuk ızgara çeşitlerini hazırlamaktadırlar. Oldukça güzel olan bu lezzetleri sevdiklerinizle geniş ve konforlu restoranımızda tüketebilirsiniz. Deneyimli ekibimiz ile sizlere en güzel misafir ederek en başarılı hizmetleri sunabilmekteyiz. Ayrıca soğuk meze olarak da çok sayıda çeşidi sizler için hazırlamakta ve sizlere en güzel şekilde sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR