• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cemil Çelik Hasarlı Alım Satım

Adres :

İvedik Organize Sanayi 2266. Sokak No : 37 Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cemil Çelik - Osman Koç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 976 10 15

Whatsapp 2:

0 (506) 598 44 99

Ankara otomotiv alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu tecrübe ve deneyimler ile profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız Cemil Çelik Hasarlı Alım Satım birmilyonnokta.com bünyesinde çalışmalarını sürdüren başarılı isimler arasında yer almaktadır.

Firmamız sizin için kazalı araç alımı ve satışı, pert kayıtlı araç alımı ve satışı, sel hasarlı araç alımı ve satımı, kaporta hasarlı araç alımı ve satışı, mekanik hasarlı araç alımı ve satışı alanında hizmet veriyor. Ayrıca yanık hasarlı araç alımı satımı ve alımı, çekme belgeli araç alımı ve satımı gibi daha pek çok hizmeti en iyi şekilde sunmaktadır.

Elinizde hasarlı araç varsa ve ederinden satmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Cemil Çelik Hasarlı Alım Satım firmamız aracınızı inceleyerek değerine göre bir fiyat sunmaktadır. Daha sonra ortak bir fiyatta anlaşma sağlayarak alım işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

İstediğiniz durumda ve modelde araçları uygun fiyatlar ile sunarak sizlere ekonomik açıdan destek oluyoruz. Sürekli kampanyalar yaparak da avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.

Otomotiv alanındaki hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için telefon numaralarımızdan bizi her zaman arayabilir, web sitemize göz atabilir, WhatsApp hattımıza mesaj atabilir ya da e-posta adresimize mail atabilirsiniz. Değerli vaktinizi çalmadan kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlayarak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR