• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cemre Src Kursu

Adres :

Alibaba Mahallesi 5023 Sokak No3/4b Karaköprü Şanlıurfa . Şanlıurfa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mücahit Çakmak

E-Posta Adresi :

mucahitcakmak@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 347 94 12

Sürücü kursu olarak hizmet vermiş olduğumuz il itibariyle sağlanan hizmetin ayrı bir öneme sahip olduğunun farkındayız. Ve bu farkındalıkla gün geçtikte firma politikamızı geliştirmekte büyütmekteyiz. Yetki belgemiz ve birçok belgeyle beraber tartışılmaz Şanlıurfa ilinde farklılık yaratmış firma becerisine sahi olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Sizlerin belirtmiş olduğu öneri talep en çokta şikâyetlerini doğrultusunda firmamızın müşteri memnuniyet potansiyelini arttırmak için çalışmaktayız. Ve bu çalışmaları yürütürken yüksek hızda ve serilikte hareket etmekte, anında aksiyon almaktayız.

Bu konudaki çalışanlarımızın azımsanmayacak hassasiyetini de belirtmek isteriz. Öz verili, çözüm odaklı ekibimizle çalışmalarımızı sürdürmekte, fikir alışverişiyle sizlerin daha çok memnuniyetini kazanma yolunda neler yapabiliriz toplantıları düzenlemekteyiz. Yapmış olduğumuz iş yoğun strese gelmeyen kesinlikle dikkat eksikliği halini kabul etmeyen bir sektördür. Çalışmalarımızın yanı sıra müşterilerimize de bu hassasiyet aşılanmakta ve mutlak bilgi verilmektedir. Birçok konu başlığı altında verilen eğitimlerin katkısı genel trafiğe çıkınca anlaşılan sorun çözme yetisi firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize belirtilmekte bu konu hakkında ayrıca dersler ve notlar verilmektedir. Özel ders imkanı, yenilenmiş araç filosuyla müşterilerimizin hizmetinde olan firmamız diler otomatik dilerse düz vites seçeneğini sunmasıyla da sürüş rahatlığı sağlamaktadır. Sonuçta alınmış olan ehliyetin ehemmiyeti müşterilerimize itina ile anlatılmaktadır.

Sağlanmış olunan bu imkânlara istinaden müşterilerimize yapılan anketler ve dilek şikâyetler yerlerini güzel temennilere, tebriklere bırakmış, bizi de motive etmiştir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR