• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cennet Bahçesi Waffle

Adres :

Bahçelievler Mahallesi Nurcan Caddesi Şelale Park Konutları Şırnak » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sebile Şahin

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (551) 715 71 78

Pasta ve pastane sektöründe son derece kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet sunmakta olan Cennet Bahçesi Waffle isimli değerli firmamız da birmilyonnokta.com kervanına katıldığını duyurdu. İcadının üzerinden çok uzun bir zaman geçmemiş olan Waffle hepimizde apayrı bir yere sahiptir. Keşfedildiği günden bu yana herkesçe çok yoğun bir şekilde talep gören ve tüketilen waffle birçok yerde üretilmektedir. Ancak firmamızın üretmekte olduğu bu lezzetin eşi benzeri yok diyor ve sizleri de bu iddiayı deneyimlemeye davet ediyoruz. Son derece ferah ve geniş bir mekâna sahip olan firmamız, deri sağlığına oldukça önem veriyor ve her gün mekân temizliğini düzenli olarak yapıyor. Tecrübeli, çalışkan, azimli ve disiplinli olan çalışan kadrosu ile firmamız harikalar yaratmaya devam ediyor.

Şırnak pasta pastane, müşteri memnuniyetine son derece önem veriyor ve her hizmetinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor. Olduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan değerli firmamız, bu lezzeti kendi mekânında sunmakla yetinmiyor ayrıca sipariş üzerine kapınıza kadar da getiriyor. Sosyal medya hesapları üzerinden sunmuş olduğu tüm geçmiş hizmetleri ulaşabileceğiniz firmanız, her hizmetinde kalitesini konuşturmaya devam ediyor. Sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetten ötürü firmamız müşterisinin hem takvimi hem de güvenini kazanmayı başarmış bulunmaktadır.

Bizlere dilediğiniz zaman iletişim numaramız üzerinden arayarak ulaşabilir detaylı bilgi alabilir veya siparişte bulunabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra sosyal medya hesabınız üzerinden bizleri takip edebilir ve dönemsel olarak yapmış olduğumuz indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR