• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çerkezoğlu Halı Yıkama

Adres :

Halil İzci Bulvarı 8 Nolu Sokak No: 34 Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Yahşi

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 643 65 62

birmilyonnokta.com üyesi Çerkezoğlu Halı Yıkama olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Halı yıkama sektörünün tüm inceliklerine hâkim olduğumuz için çokça tercih edilen bir firmayız. Özellikle temizlik konusunda çok büyük hassasiyetler göstermekteyiz. Temizlik alanındaki faaliyetlerimiz doğrultusunda elimizden gelen en iyi işi ortaya koymaktayız. Bizimle telefon yoluyla iletişime geçebilir ve yıkama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Tüm yıkama işlemlerinde en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Bunun için önceliğimiz halıların yapısına zarar vermeden olabilecek en derinlemesine temizliği yapabilmektir. Bu sayede halıların gerçekten temiz olduğuna kanaat getirebilmekteyiz. Halılarınıza dikkatle yaklaşıyoruz ve hem rengine hem de yapısına zarar gelmemesi için özen gösteriyoruz. Böylece halılarınızın temizlik sonrasında tam istediğiniz şekilde teslimini gerçekleştirmiş oluyoruz.

Gaziantep halı yıkama sektöründe öncü firmalardan biriyiz. Halı yıkama konusunda derin tecrübelere sahibiz. Tüm halı yıkama işlemlerinde en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız. Özellikle deterjan konusunda yüksek hassasiyetlere sahibiz. En kaliteli deterjanları kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede halılarınızın deforme olmadan temizliği gerçekleşmektedir. Bizi tercih ederek bu alandaki hassasiyetimizi deneyimleyebilirsiniz. Kullandığımız deterjanların yanı sıra halılarınızın güzel kokması için de çalışmalar yapmaktayız. Böylelikle evinizin havasını değiştirmeniz mümkündür.

Her ebatta ve yapıda halı için yıkama hizmeti sunmaktayız. Renkli halılar için özel olarak yıkama işlemi uyguladığımız için rengini kaybetme ihtimali yoktur. Ayrıca battaniye ve perde yıkama hizmeti ve evde koltuk yıkama hizmeti de sunmaktayız.

gaziantep şehitkamil alo halı yıkama,gaziantep şehitkamil halı yıkama işlemleri,gaziantep şehitkamil halı yıkama firması,gaziantep şehitkamil yorgan yıkama hizmeti,gaziantep şehitkamil battaniye yıkama hizmeti,gaziantep şehitkamil perde yıkama hizmeti,gaziantep şehitkamil alo koltuk yıkama,gaziantep şehitkamil yerinde koltuk yıkama firması,gaziantep şehitkamil stor perde yıkama hizmeti,gaziantep şehitkamil koltuk yıkama işlemleri,gaziantep şehitkamil koltuk yıkama firmaları,şehitkamil alo halı yıkama,şehitkamil halı yıkama işlemleri,şehitkamil halı yıkama firması,şehitkamil yorgan yıkama hizmeti,şehitkamil battaniye yıkama hizmeti,şehitkamil perde yıkama hizmeti,şehitkamil alo koltuk yıkama,şehitkamil yerinde koltuk yıkama firması,şehitkamil stor perde yıkama hizmeti,şehitkamil koltuk yıkama işlemleri,şehitkamil koltuk yıkama firmaları,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR