• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cesur İnşaat Tadilat Mobilya Tasarım

Adres :

Orta Asya Cad. 18/b Kaynarca Mah. İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Volkan Arıkan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

volkangayrimenkul45@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 176 17 49

Evlerimiz, iş yerlerimiz ya da bürolarımız, kısacası yaşam alanlarımız bizler için çok değerlidir. Sağlıklı, dayanıklı ve güvenilir binalarda yaşamak ya da çalışmak isteriz. Bu noktanın çok önemli olduğunu biliriz. Ancak yaşam alanlarında önemli olan bir diğer nokta da dekorasyonudur. Mobilyalar, tavan ya da duvarların boyası kıymetli noktalardır. Bunları özenle seçer ve dikkatle uygularız. Bu noktada Cesur İnşaat Tadilat Mobilya Tasarım sizlere kaliteli hizmetler sunmak adına İstanbul iç dekorasyon sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız, sahip olduğu deneyim ve tecrübeyi estetikle harmanlayıp sizlere kaliteli hizmetler sunmaktadır. Bu noktada sahip olduğu deneyimli ve işinde ehil usta ve çalışanlarıyla hizmet vermektedir. Bünyesinde bulundurduğu her ihtiyaca yönelik bilgi birikime ve materyalleriyle dekorasyon konusunda sizlerin yanındadır. Anahtar teslim dekorasyon işleri özenle ve titizlikle yerine getirilip kaliteden ödün vermeyen çalışmalarla sizlere sunulur. Demir çelik işlerinde firmamız, son derece güvenilir bir adrestir. Boya ve badana işleri ayrıca alçıpan işleri en iyi şekilde yerine getirilir. Tüm bunların yanında dekoratif boya konusunda da firmamız, son derece iddialıdır.

Metal ve taşyünü tavan uygulamalarıyla sizlere estetik ve dayanıklı hizmetler sunan firmamız, sizlerin ihtiyacına yönelik çözümler sunmaktadır. Bununla birlikte firmamız dış cephe mantolama noktasında da sizlere güvenilir çalışmalar sunmaktadır.

Dürüst ve güvenilir iş ahlakımız ve müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan anlayışımızla sizlerin hizmetindeyiz. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet için sizlerleyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR