• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çetin Lastik Otomotiv

Adres :

Evka 3 Mah. 129/10 Sok. No: 1-3 4. Sanayi Sitesi İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Ayaz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 666 86 11

Çetin Lastik Otomotiv olarak birmilyonnokta.com adresinde üye bulunmaktayız. Oto lastik ve jantları alanında uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimiz sayesinde derin bir tecrübe ve birikim kazandık. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde bu tecrübelerimizden fazlasıyla faydalanmaktayız. Her türlü oto lastiği için bizi tercih edebilirsiniz. Firma olarak işimizi en profesyonel şekilde ve kaliteli bir ekiple yürütüyoruz. Tüm personelimiz kendi işinde yetenekli ve becerikli kişilerden oluşmaktadır. Giderek artan bir üne sahip olmamızın altında yatan sebep budur. İşimizi profesyonel bir şekilde yaptığımız için sektörde birincil tercih noktası konumundayız. Lastiklerinizi ve jantlarınızı marka model fark etmeksizin en iyi şekilde değiştirmekteyiz. Bize ve kaliteli hizmetimize gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

İzmir oto lastik ve jant işlerinde önemli olan kriterlerin başında seçenek gelir. Biz firma olarak müşterilerimize her çeşit seçeneği sunmaktayız. Birçok farklı markanın farklı model lastiğini sizlere sunmaktayız. Ayrıca her ebattan lastik de bulunmaktadır. Bu sayede hiçbir müşterimizi boş döndürmemiş oluyoruz.

Sizlere ağır vasıta lastiği hizmeti de sunmaktayız. Birçok kamyon aracına uyan lastiklerimiz mevcuttur. Ayrıca acil lastik müdahalesi gerektiren olaylarda da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmet yalnızca lastik ve jant değişiminden ibaret değildir. Ayrıca akü satışlarımız ve değişim hizmetimiz de bulunmaktadır. Rot balans ayarı yaptığımız gibi lastik kaplama işlemini de uygulamaktayız. Birçok farklı alanda müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR