• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çetin Rent A Car

Adres :

Aşağı Pazarcı Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi No: 18a-1 Manavgat/antalya Antalya » Manavgat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oğuz Hinti & Eyyüp Çetin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

oguz199019@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (542) 890 33 93

Whatsapp 2:

0 (542) 890 33 93

Geçmişten günümüze Antalya turizm alanında hiçbir zaman önemini kaybetmemiştir. Ve bu değeri giderek arttırmaktadır. Özellikle Manavgat gibi bir yerde yerli ve yabancı turizm konusunda gün geçtikçe daha da değer kazanmıştır. Bu değerlenmenin bir sonucu olarak oto araç kiralama önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Çetin Rent a Car olarak ilçemizde kaliteli bir hizmet sunma hedefi ile yola çıktık ve bu yolda emmin adımlarla ilerliyoruz.

Firmamız Antalya rent a car sektöründe hizmet veren ve verdiği hizmette kaliteden şaşmadan yoluna devam eden bir kuruluştur. Antalya ilinin Manavgat ilçesinde hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmette müşteri memnuniyet odaklı, uygun fiyatlı, güvenlikli ve 7/24 sınırsız hizmet seçeneği ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Kurumumuzda bir diğer önemli husus ise yeni araç filolarımız ve sağlam araçlarımız ile size güvenli, rahat, kaliteli, sorunsuz bir hizmet sunma misyonu ile çalışmaktayız. Daha önce yaşamış olduğunuz araç kiralama sorunlarını bizim firmamızda yaşamayacağınız konusunda siz değerli müşterilerimize tüm güvenceyi vermekteyiz. ‘’ %100 memnuniyet %100 kaliteli hizmet ‘’ sloganımız ile yolumuza devam etmekteyiz.

Sizin de kiralık bir araca ihtiyacınız var ise ve bu konuda endişe duyuyorsanız bu endişenizden bir an önce vazgeçmeniz ve irtibat numaralarımızdan bizlerle iletişime geçerek güzle yüzlü çalışanlarımızdan ihtiyacınız olan aracı kiralayabilirsiniz. Sadece bir telefon uzağınızda size çözüm sunmak adına bekliyor olacağız

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR