• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çetinkaya Teknoloji Güvenlik Sistemleri

Adres :

15 Mayıs Mah. Kayalık Cad. No: 58/a Pamukkale Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Türker Çetinkaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@cetinkayateknoloji.com

Whatsapp 1:

0 (532) 587 70 14

Türkiye’nin en seçkin işletmelerinin tek bir çatı altında toplandığı birmilyonnokta.com üyelerinden Çetinkaya Teknoloji Güvenlik Sistemleri müşterilerine güvenlik, izleme ve alarm sistemleri alanında hizmet vermektedir. Güvenlik ve izleme sistemlerine günümüzde hızlı bir biçimde artması, bu alanda faaliyet gösteren tecrübeli şirketlerin de varlığını gerektirmiş, bunun üzerine Denizli elektronik sektöründe izleme sistemleri alanında uzun bir geçmişi olan Çetinkaya Teknoloji Güvenlik Sistemleri güvenlik ve alarm sistemleri konusunda da müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Güvenlik ve izleme sistemlerinin son yıllarda büyük gelişme göstermesi, kullanıcılar açısından büyük rahatlık sağlasa da sistemin kurulması konusunda ve ayarların yapılması konusunda daha dikkatli olunmasını da gerektirmiştir. Özellikle sabit kameraların kurulumu yapılırken kör noktaların gözden kaçırılmaması, hali hazırda bulunan kablo ve sistemlere zarar verilmemesi büyük öneme sahiptir.

Alarm sistemlerinin kurulumunda ise risk noktalarının doğru tespit edilmesi ve doğru hassasiyette algılayıcıların doğru biçimde yerleştirilerek, kedi, kuş gibi hayvanların alarmı tetiklemesi önlenmelidir. Bunun yanında alarm merkezinin dışarıdan müdahalelere izin vermeyecek bir alanda bulunması da mekânın güvenliği için çok önemlidir.

Sadece suçların engellenmesi ve suçluların tespiti için değil, iş kazalarının engellenmesi, kazaların kaynaklarına inilmesi için de çok önemli olan izleme sistemleri, sadece iş yerlerinde değil, evlerde ve sitelerde de geniş ölçekte kullanılmaya başlanmıştır. Çetinkaya Teknoloji Güvenlik Sistemleri Denizli ve çevresindeki bölgede müşterilerine kaliteli ekipmanlardan oluşan güvenlik, izleme ve alarm sistemlerinin kurulumu konusunda uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler