• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çetinkaya Tesisat ve Arıtma Sistemleri

Adres :

- İzmir » Menemen

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Çetinkaya

E-Posta Adresi :

garlic1968cid@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 963 41 62

Çetinkaya Tesisat Ve Arıtma Sistemleri olarak İzmir'de verdiğimiz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. İzmir tesisat ve bakım onarım sektöründe hizmet veren firmamız Çetinkaya Tesisat Ve Arıtma Sistemleri olarak hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler bina tesisatlarından başlayarak gidererek genişlemektedir. Firmamız tesisat işlerini ihtiyaca yönelik olarak sunmakta ve sahip olduğunuz sorunları olabilecek en hızlı şekilde çözmekte ve mağduriyetinizi hemen çözmektedir.

Tesisat alanında çalışan firmamızın ilk hizmeti petek temizlemedir. Petek temizliği ile evlerinde bulunan kalorifer peteklerin en ince ayrıntısına kadar temizlemekteyiz. Böylelikle ısı temizlenmiş peteği içerisinde rahat bir şekilde hareket eder ve petek bulunan noktalar minimum enerji ile ısınır. Bir diğer hizmetimiz ise gömme rezervuar tamiridir. Gömme rezervuarların büyük bir kısmı duvar içerisinde olduğu için işlem yapması oldukça zordur. Ancak firmamız özel makina ve aletleri ile birlikte etrafa zarar vermeden ve en az şekilde sizlere mağduriyet yaşatarak sorunu çözmektedir.

Bir diğer önemli hizmetimiz ide su arıtma cihazıdır. Bu cihazımız evinize gelen suyun içerisinde ki insan sağlığına uygun olmayan maddeleri arıtarak suyu içilebilir bir hale getirmektedir. Su arıtma cihazımız uygun fiyatı sayesinde dışarıdan içmek için su alanızın önüne geçmekte ve maddi olarak bir tasarrufu da bütçenize eklemektedir. Firmamız talebiniz üzerine istediğiniz bölgeye gelerek kurulum işlemelerini istediğiniz şekilde yerine getirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR