• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çetinler Çiftliği

Adres :

Alaçatı Mah. Kerimoğlu Mevki Alaçatı İzmir » Çeşme

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Çetin

E-Posta Adresi :

brkesr35@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 122 25 30

İzmir Çeşme’de faaliyet gösteren Çetinler Çiftliği birmilyonnokta.com üyesi olarak yoluna devam etmektedir. Hayvancılık ülkemizde en önemli üretim faaliyetlerinden birisidir. Çünkü hayvansal gıdalar insan beslenmesinde önemli bir yere sahiptir ve yediden yetmişe herkesin sağlıklı bir yaşam için başta et olmak üzere hayvansal gıdalarla beslenmesi gerekir. Bununla birlikte tüketilen hayvanların sağlıklı olması ve beslenme koşulların ürünlerinin lezzetini doğrudan etkileyeceği gibi besin değerlerini de etkiler. Bu yüzden hayvan ve hayvansal gıda satın alırken son derece dikkatli olunmalıdır.

İzmir hayvancılık sektörünün lider firmalarından birisi olarak bizler yola çıktığımız ilk günden itibaren bölgemizin ve ülkemizin örnek tesislerinden birisi olmayı esas aldık. Ardımızda bıraktığımız yüzlerce mutlu müşteri ile de bunu başarmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ancak başarılarımızı hiçbir zaman yeterli görmüyor, hep daha fazlasını yapabileceğimize inancımızla hizmetlerimize devam ediyoruz.

Çetinler Çiftliği olarak sürekli kedimizi yeniliyor, dünya standartlarında bir çiftlikte hayvanlarımızı besliyoruz. Hayvanlarımızın en hijyenik koşullarda yaşamalarına, hastalıklardan uzak kalmalarına, en kaliteli besinleri ve yemleri tüketmelerine yardımcı oluyoruz.

İşletmemizde büyükbaş ve küçükbaş hayvan besiciliği yapıyoruz. Bu sayede herkesin damak zevkine ve bütçesine uygun hayvan bulabilmesini sağlıyoruz. Yılın her günü kesime hazır beside hayvanlarımız bulunduğu gibi özellikle Kurban Bayramı’na özel hazırlıyoruz. Canlı hayvan alım satımı, büyükbaş kurbanlık satışı, küçükbaş kurbanlık satışı, adaklık satışı ve çok daha fazlasını en iyi fiyatlarla yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR