• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çetintaş Hayvancılık

Adres :

Adres: Çetintaş Besi Çiftliği Varvara Mah. İkizler Sok. No: 1 Adres2: Çetintaş Veteriner Kliniği Celal Mahallesi Yardım Sokak ( Şanal Giyim Karşısı ) Tokat » Turhal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Çetintaş - Serkan Çetintaş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 883 22 78

Whatsapp 2:

0 (507) 377 34 24

Çetintaş Hayvancılık olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. Hayvancılık sektöründe yıllardan beridir hizmet vermekteyiz. Çiftliğimizde besicilikte oldukça ilerlemiş bir yetiştirme sistemi kullanıyoruz. Tüm hayvanlarımızı özenle yetiştiriyoruz ve olabilecek en uygun fiyatlara satıyoruz. Tarım ve hayvancılık alanında tecrübeli olduğumuzdan dolayı hayvanlarımıza gerektiği şekilde muamele ediyoruz. Hem dini vecibelere uygun hem de et yönünden oldukça besili hayvanlar yetiştirmekteyiz. Beslenme esnasında hayvanlarımıza en doğal yemleri yediriyoruz. Bu sayede sağlıklı yetişen hayvanların eti daha lezzetli olmaktadır. Ayrıca çiftliğimizde hayvanlarımızı yalnızca yem ile beslememekteyiz. Doğal ve geniş meralarda hayvanlarımızı otlatıyoruz ve bu sayede lezzetli etlere sahip olmalarını sağlıyoruz.

Tokat hayvancılık sektöründe en çok tercih edilen çiftliklerin başında gelmekteyiz. Canlı hayvan alım satımında tüm ticari prensiplerine sahibiz. Büyükbaş hayvanlarımızın tamamı sağlık açısından sorunsuz yaşmaktadır. Gerekli olan tüm veteriner bakımları ve aşıları yapılmıştır. Çiftliğimiz hayvanların yetişmesi için gerekli olan tüm ortamı sağlamaktadır. Ayrıca hayvanların kesim işlemleri için de bize başvurabilirsiniz. İşinde usta kasaplarımız sizlere en kaliteli kesim hizmetini vermektedir.

Dini açıdan tüm hayvanlarımız uygundur. Kurbanlık hayvan arayan pek çok müşterimiz için en cazip seçenekleri sunmaktayız. Ayrıca büyükbaş hayvanlarımız belli bir kilonun üstündedir ve oldukça besilidir. Gelen müşterilerimize her bütçeye uygun hayvan sunmaktayız. Bu açıdan bölgede yaygın bir üne sahibiz. Çiftliğimizde her zaman en kaliteli ve en besili hayvanları bulundurduğumuz için standartlarımızı korumaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR